Post Reply 
Po co nagrywacie?
Author Message
QuAdriz Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Po co nagrywacie?
Głównie dla hobby, ponieważ dużo gadam grając ;)
Pierwszy film na innym kanale wypuściłem ok. 2006 roku, wtedy chciałem spróbować co i jak. Metodą prób i błędów przez kilka kanałów doszedłem do QuaadriZ, gdzie publikuję głównie gry i ostatnio mingwarw.
25-12-2012 22:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Po co nagrywacie?
Hmm, każdy jak był mniejszy chciał kiedyś w czymś wystąpić, być popularniejszym. Tak było na samiutkim początku, potem jeżeli coś się udało to pozytywne opinie komentarze motywowały do nagrywania ;)

I tak naprawdę trudno jest opowiedzieć na to pytanie. Jest to coś w rodzaju Hobby, samozadowolenia, chęci usłyszenia kilku dobrych słów od innych.

Pierwszy film dodałem chyba w 2009 czy 2010 roku z Gry Lineage II, mój własny edytowany długo w programie filmik z efektami zabić i takich innych, zawsze mnie takie filmy fascynowały. I to był jedyny film przez rok na youtubie, a potem tak nagle się to potoczyło i czerpię z tego przyjemność dotychczas

Pozdrawiam :)
26-12-2012 16:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rumblever4s Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #13
RE: Po co nagrywacie?
W moim przypadku nagrywam bo sprawia mi to wielką przyjemność.
Lubię gry,nagrywać z niej let's play i cieszyć się zarówno z gier,i zarówno z dobrego materiału,który tworzy się wraz z dobrą nutką audio i video.
A z poprawą wysławiania się to jest prawda.Prosty przykład:
Kiedyś,chyba w 1 klasie Gimbazjum miałem problemy z wysławianiem się,wtedy nie nagrywałem,jąkałem się itp.
Teraz kiedy nagrywam(od listopada 2012)widzę u siebie poprawę w wymowie,i czasami nawijam jak nienormalny.+

"Trzeba wytępić tępych najeźdźców-tak zwanych Debili''~Rumblever4s
14-02-2013 18:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Po co nagrywacie?
Ja gdzieś sie już wypowiadałem, na ten temat. Mimo to napiszę tu :
Skoro lubię i mówić, i grać, to czemu nie? Mam nadzieję, że może kiedyś mi coś to lepiej będzie wychodzić- każdy zaczynał.
Proste motto- jak się choć jednej osobie spodoba i doceni to co robię, to będę spełniony. Mam nadzieję, że tak będzie ;)
Pozdrawiam!

Another day, another night.
14-02-2013 18:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Po co nagrywacie?
YouTubowe konto zalozone w 2006 w chwili obecnej ma zero filmow a dokladniej wszystki prywatne. Wrzucalem tam filmiki zrobione
- dla siebie,
- dla wlasnej satysfakcji,
- "na pamiatke"
a byly to filmiki glownie z MMO i PvP (glownie Lineage II).
....no ok, jako ze MMO + PVP to byly tez dla podreperowania sobie ego, dla e-pena i lansu :P
16-02-2013 00:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ashgan92 Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #16
RE: Po co nagrywacie?
Jest to swojego rodzaju hobby...pozwala to na zrobienie czegoś więcej w kierunku tego co lubię niż po prostu przejście gry i odłożenie jej na półkę. Dodatkowo motywuje fakt, że ma się kilkunastu widzów, którzy oglądają, komentują itd. Sam mam ich zaledwie 12 z czego aktywnych może z 6 ale nawet oni jakoś motywują do tego aby kontynuować to co się lubi. Wiadomo fajnie jest mieć partnera i stworzyć sobie takie koło (kupuję gry->nagrywam->zarabiam na YT->kupuję gry->nagrywam...) ale nie jest to teraz takie proste, a właściwie jeśli chodzi o gameplaye to bardzo bardzo mało wykonalne (startując w obecnym okresie mam na myśli). Dlatego właśnie w głównej mierze nagrywanie daje takie poczucie, że przechodząc grę możemy podzielić się emocjami związanymi z tym, ale też sam fakt, że nasze hobby nie opiera się "tylko" na graniu :)
(This post was last modified: 16-02-2013 01:02 by Ashgan92.)
16-02-2013 01:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Po co nagrywacie?
Właściwie mam większą radochę z grania w gry gdy wiem że potem ktoś to obejrzy i skomentuje. Lubię obrabiać film i dodawać do niego swoje "dodatki" w postaci rysunków. Taa... prace wykonane na tablecie graficznym są fajnym dodatkiem do widełka. Chyba w opisie mam swój link do deviantarta. Lubię komentować różne sytuacje - i to chyba tyle.

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
16-02-2013 01:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TFPR Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: Po co nagrywacie?
Zawsze chciałem podzielić się moją opinią i odczuciami na temat danej gry. Poza tym stałem się bardziej śmiały i lepiej konstruuję zdania. I... piszę teraz lepsze wypracowania z polskiego O.o

Aktualne serie: Sleeping Dogs, The Walking Dead,Tomb Raider 2013
Mój kanał
10-03-2013 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wasyl Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Po co nagrywacie?
No wiecie.. ja tam wyrywam laski na te moje 200 widzów, nie wiem jak Wy


A tak serio to nagrywam, bo mogę wyrazić prawdziwego siebie i cieszy mnie, że ktoś mnie lubi za to jak mówię, o czym mówię i nie ocenia po innych czynnikach. Oczywiście to jest też moje hobby, a co do bycia popularnym to nigdy nic nie wiadomo :D Może akurat się uda komuś z nas tutaj zdobyć te załóżmy magiczne 100k :) Trzymam kciuki chłopaki! Pozdro :3

"Sukces budowany własnymi rękoma, smakuje podwójnie."
13-03-2013 23:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' SCARS 102 37.512 08-04-2013 03:09
Last Post: dzida

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5