Post Reply 
Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Ostatnio dużo zastanawiałem się nad nowym wyglądem kanału na YT. Doszedłem do wniosku, że chyba jednak wypróbuję go. Czemu? Jest bardzo funkcjonalny - teraz możemy bez konieczności posiadania partnera mieć banner (tak wiem, YT obiecał to już wcześniej, ale chyba nie to każdy miał na myśli XD) Teraz kanał posiadający partnerstwo w sumie nie różni się niczym od tego, który jest podpięty do adsense. Podoba mi się opcja, że możemy zrobić film promocyjny, który zachęci potencjalnego widza do głębszego zapoznania się z naszym contentem. Dodatkowo na stronie głównej kanału można ustawiać panele w filmami bądź małą tabelkę z ostatnią aktywnością w rogu... (vide facebook?) Kanały polecane - teraz można je subskrybować bez konieczności wchodzenia na nie (co zresztą mija się z celem bo chyba najpierw chciałbym wiedzieć co zamierzam subskrybować...) Ogólnie mimo początkowego zniechęcenia nowe opcje kuszą i dają nowe możliwości na prezentację swoich wypocin. Zauważyłem, że coraz więcej osób jednak przerzuca się na nową stylistykę kanału. Nowy wygląd można przetestować tutaj: http://www.youtube.com/onechannel Jeżeli nie przypasuje za pośrednictwem tej samej strony można powrócić do starego. A jakie są wasze opinie na temat nowego designu?

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
11-03-2013 06:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Mam nadzieję, że nie wprowadzą tego nowego wyglądu na stałe za jakiś czas. Dało się przystosować do aktualnego, dało się przystosować do update'ów, ale do tego nowego to jest całkowicie nowa zmiana i zupełnie niekorzystna dla twórców. Kwestia rozmieszczenia filmów i brak jakiegokolwiek urozmaicenia dla ludzi, którzy chcą pokazać swoją wizję kanału, a nie białe tło i logo facebooka.
(This post was last modified: 11-03-2013 13:13 by Rangy.)
11-03-2013 13:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ErykCoa Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
@Rangy Obawiam się, że nowy wygląd będzie obowiązkowy i to już niedługo. Nowy wygląd kanałów yt nie przypadł mi do gustu (jak i zresztą wielu innym osobom), ale dziwne, gdyby przez dłuższy okres czasu na yt występowałyby 2 style kanałów. Nowi użytkownicy mogliby się po prostu pogubić i cały serwis byłby mniej "estetyczny".

Nowy wygląd ma jednak swoje zalety, w szczególności dla nowych twórców. Np. licznik subów jest zdecydowanie mniejszy, przez co ludzie mniej będą zwracać na to uwagę nie kierując się zbyt za modą i może odnajdą kanały nie będące w "czołówce", a z ich punktu widzenia warte uwagi.

Choć w obecnym wyglądzie wystarczyłoby kilka drobnych zmian, ale widocznie wszystko musi przypominać fb, co jak już wspomniałem mi nie odpowiada.
(This post was last modified: 12-03-2013 09:52 by ErykCoa.)
11-03-2013 13:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Troszku przesadzili. Jest on fajny, fajny pomysł, ale zupełnie nie czytelny. Jak patrzę na takie kanały to nie mogę się odnaleźć . Dlatego chyba na razie zostaje przy tym aktualnym.
11-03-2013 14:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Gdyby zostano przy modyfikowanym tle z tym co dano teraz to byłaby bardzo dobra opcja. Nie mówiąc o małym bałaganie (ale to da się uporządkować i sprawić w miarę czytelnym). Jak mówiłem wcześniej - film promocyjny dla potencjalnych widzów to akurat dobry pomysł. Masz ok.1 minuty by zachęcić ludzi do częstszych odwiedzin. (bo jakoś nie wyobrażam sobie zwiastuna trwającego ponad 2 minuty)

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
(This post was last modified: 11-03-2013 15:26 by GTOqw.)
11-03-2013 15:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wasyl Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Niestety, totalna załamka. Kanał jest nieprzejrzysty. Jedynym plusem jest właśnie banner, ale wtedy kanał i tak wygląda szpetnie- białe tło, ciężko cokolwiek znaleźć, chociażby ostatni przesłany film. Taka jest moja opinia, ale każdy ma inny gust


Ew. Jakby dodali możliwość dodania tła zamiast białej przestrzeni. Może bym się skusił panowie :D

"Sukces budowany własnymi rękoma, smakuje podwójnie."
11-03-2013 21:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Osobiście zalecam stworzenie sobie bannera i filmu promującego na zaś gdyż zapewne niebawem będzie to opcja obowiązkowa... A gdy przełączą wszystkich wielu zostanie bez żadnych grafik aż sobie czegoś nie zmajstrują ^^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
11-03-2013 21:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wasyl Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
(11-03-2013 21:50 )GTOqw Wrote:  Osobiście zalecam stworzenie sobie bannera i filmu promującego na zaś gdyż zapewne niebawem będzie to opcja obowiązkowa... A gdy przełączą wszystkich wielu zostanie bez żadnych grafik aż sobie czegoś nie zmajstrują ^^

W sumie masz rację. Dużo ludzi co nie zna się na grafice sobie szybko nie poradzi z ładnym bannerem. Mam nadzieję, że nie zmienią tego na obowiązkowy, bo graficznie mój kanał oceniam na 9/10 i nie chciałbym nic w nim zmieniać :P

"Sukces budowany własnymi rękoma, smakuje podwójnie."
11-03-2013 21:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
ErykCoa Wrote:osobą
... osobom* !

Ogólnie mogliby zostawić ten wygląd, który jest teraz i dodać tylko banerek między ilością subów a awatarem na kanale. Ogólnie wszystkie "designy" googla są zje***, więc cudów nie ma się co spodziewać :)

Skype dla widzów: Tectologic
(This post was last modified: 11-03-2013 22:37 by Tectologic.)
11-03-2013 22:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie
Przeszedłem na nowy wygląd, i powiem wam, że pasuje mi on nawet, da się to ogarnąć, nie jest aż tak źle jak myślałem, a otwiera pewne nowe możliwości.
:)
(This post was last modified: 12-03-2013 17:52 by Rexlu.)
11-03-2013 23:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowy odtwarzacz Miwoli 4 1.631 18-07-2013 22:35
Last Post: appareil
  RPM Network - opinie Gimper 4 3.564 18-03-2013 08:07
Last Post: Sou
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.660 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Nowy wygląd strony głównej YouTube Empirator 63 14.120 26-12-2012 16:19
Last Post: Rexlu
  Nowy randomowy dodatek? john 1 1.019 23-09-2012 17:24
Last Post: Sou
  Nowy Dział + Coś tam S0NikX 2 1.008 03-08-2012 16:42
Last Post: appareil
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.872 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998
  Nowy Layout Youtube Blitz 48 13.320 02-03-2012 22:49
Last Post: Infelicity
  Opinie o kanałach- temat zbiorczy Riot 51 12.664 03-01-2012 16:46
Last Post: Kornik755
  Nowy użytkownik zasybskrybował... Przemcio 2 1.866 13-10-2011 21:34
Last Post: Przemcio

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5