Post Reply 
Pyta.pl & Pyrkon 2013
Author Message
Kaled Offline
*

Posts: 10
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
Pyta.pl & Pyrkon 2013




Co o tym myślicie? (najciekawsze zaczyna się od około 18 minuty)
(This post was last modified: 26-03-2013 13:41 by Kaled.)
26-03-2013 13:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Zakładajac dyskusję, mogłeś chociaż wyrazić swoją opinię. Co o tym sądzę? Można było się pośmiać. :)
26-03-2013 15:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Mógłby nie wylatywać z tym tekstem "a my mamy program w tv, a wy nie-e!", lepiej by to wypadło.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
26-03-2013 15:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Dopiero teraz to zobaczyłem z dźwiękiem. Żenua. Nie jest to śmieszne dla mnie w ogóle. Teksty kozy słabe. Widać różnicę pomiędzy akcją na żywo a powycinanym materiałem. 0 argumentów i próba zrobienia dymu która się nie udała bo ekipa przy stoliku sprawę widać olała a publiczność też nie bardzo chciała za Kozą podążyć;)

No i przede wszystkim NUUDA. Marka zostawili który przez 2 minuty coś próbował pier#@# bez sensu. Nawet gimbaza na to nie poszła:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
26-03-2013 16:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TREBORss Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Byłem tam osobiście i stwierdzam, że ten cały panel dyskusyjny to jedna wielka porażka: od organizacji po poziom dyskusji.
26-03-2013 16:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Spodziewałem się szczerze, że będzie jakaś większa wymiana zdań podczas tego bluzgania na siebie, a było to jednak tylko jednostronne. Z jednej strony, dobrze, że starali się na to nie reagować, z drugiej jednak mogli walnąć jakieś 2-3 inteligentne teksty, by uciszyć ich, a tak to wyglądało jakoby nie potrafili się bronić bez obrażania tych, co byli przeciwni nim.

Rozbija mnie najbardziej to co się dzieje w 21 minucie, któż by pomyślał, że można tak nie zrozumieć przesłania :D
26-03-2013 17:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Co tu dużo mówić, żenada. Najśmieszniejsze jest to, że dzisiaj w szkole dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego jak pyta.pl (zupełnie nie przez tę akcję) i stwierdziłem że obejrzę sobie część ich filmów w domu... po czym natrafiłem na wiadomość o wsi, którą zrobili na Pyrkonie. Głupia akcja mająca na celu osiągnięcie jakiegoś rozgłosu i rozpromowania tego chłamu, który produkują. Szkoda słów.

/edit: @up "Nie dyskutuj z debilami" - w tej sytuacji bardzo trafna postawa imo. Chłopaki stali przed dużą publiką, wiadomo że wiąże się to z jakimś stresem i gdyby mieli odpowiedzieć coś na szybko, mogliby po prostu sami się pogrążyć. Lepiej milczeć niż powiedzieć coś nieprzemyślanego. Według mnie zachowali klasę.
(This post was last modified: 26-03-2013 17:22 by Falc00n.)
26-03-2013 17:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
O ile teksty tego Marka jako parodia filmików youtuberów były dosyć zabawne, bo śmiechłem przy tekście o petardach, to wejście Kozy było żałosne. Pierwszy raz usłyszałem o nich właśnie z tej akcji, tak samo jak chyba większość, więc kto słucha ich radia albo ogląda program w TV?
26-03-2013 17:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
(26-03-2013 17:19 )Falc00n Wrote:  /edit: @up "Nie dyskutuj z debilami" - w tej sytuacji bardzo trafna postawa imo. Chłopaki stali przed dużą publiką, wiadomo że wiąże się to z jakimś stresem i gdyby mieli odpowiedzieć coś na szybko, mogliby po prostu sami się pogrążyć. Lepiej milczeć niż powiedzieć coś nieprzemyślanego. Według mnie zachowali klasę.

Oni się nie wdali w dyskusję, bo nie mieli nic inteligentnego do powiedzenia. To jest wprost śmieszne, że nie mieli ani jednego tekstu, który mógłby "załatwić" dosyć słabe teksty Kozy czy tego menelka, zwłaszcza, że na swoich materiałach są wygadani i pozują na intelektualistów:D

@up: wolę obejrzeć 10-minutowy materiał pyty jak pokazują jakimi debilami są różni skrajni wyznawcy jakichś partii polityczni niż 30 minut darcia ryja Roja. Po prostu pyta potrafi się przygotować, widać, że panowie nie boją się rozmawiać z jakimiś świrami, czego zdecydowanie nie potrafi Gonciarz czy Rojo. A na rebelu widziałem ich nieraz, lubię czasem pooglądać muzyczne kanały.

Aaa, i nie wiem czy wiecie, ale matura to bzdura też w tv leci:D.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 26-03-2013 17:32 by yahoo.)
26-03-2013 17:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Pyta.pl & Pyrkon 2013
Nie zgadzam się, że polski YouTube to tylko menele i nieśmieszni panowie. Nie zapominajmy o kotach.

A co do nieśmiesznych panów to chyba sami wiemy jaki jest poziom filmów Goncarza i reszty, więc komentarz jest zbędny.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 26-03-2013 18:13 by punio7.)
26-03-2013 18:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pyrkon 2013 MrChmielOO 2 916 14-03-2013 17:30
Last Post: Rangy

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5