Post Reply 
Buraczany vlog
Author Message
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Buraczany vlog
Nie uważasz, że możesz stracić swoją otoczkę, która istnieje już... no, sporo czasu?
21-03-2013 15:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #22
RE: Buraczany vlog
W końcu obiecany vlog się pojawił, a w raz z nim 'konkurs'. Troll master?




http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 04-04-2013 13:20 by Andre.)
04-04-2013 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Buraczany vlog
Ponoć nazywa się Tomek, tak przynajmniej mawiają na moich terenach.

[Image: GKNuxV7.png]
04-04-2013 14:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Buraczany vlog



Niby pasuje to jakoś w całość, ale chyba na razie nie uwierzę.
Aha, ze strony albatrossa usunięto dane o kierowniku firmy, więc może to i jakiś dowód.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
04-04-2013 16:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fejmus Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #25
RE: Buraczany vlog
Po co dążycie do rozwikłania tajemniczej anonimowości Buraka? Po to, żeby zabawa i cały sens tejże "osoby" wyparował? Przecież to jest teraz w modzie.

Cyk, bum, jeb, meh.
04-04-2013 18:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Buraczany vlog
Odkryją kim jest, bądź osoba zwycięska udostępni materiał i cała magia Buraka zniknie.
04-04-2013 18:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Buraczany vlog
(04-04-2013 18:27 )fejmus Wrote:  Po co dążycie do rozwikłania tajemniczej anonimowości Buraka? Po to, żeby zabawa i cały sens tejże "osoby" wyparował? Przecież to jest teraz w modzie.
Kurna, 11 na 15 osób, które wypowiedziały się w tym temacie, wykazały małe zainteresowanie samą tożsamością Buraka. Mi to zwisa, jak ma na nazwisko, czym się zajmuje, w jakich miejscach na świecie był. Bo nie patrzę na niego przez pryzmat rzekomego Tomasza. Burek to Burek, anonim, człowiek-zagadka, i wolałbym, aby tak zostało.
A Ty pieprzysz o tym, że wzięliśmy sobie za cel odkrycie jego danych osobowych.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 04-04-2013 19:03 by Infelicity.)
04-04-2013 18:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fejmus Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #28
RE: Buraczany vlog
(04-04-2013 18:59 )Infelicity Wrote:  
(04-04-2013 18:27 )fejmus Wrote:  Po co dążycie do rozwikłania tajemniczej anonimowości Buraka? Po to, żeby zabawa i cały sens tejże "osoby" wyparował? Przecież to jest teraz w modzie.
Kurna, 11 na 15 osób, które wypowiedziały się w tym temacie, wykazały małe zainteresowanie samą tożsamością Buraka. Mi to zwisa, jak ma na nazwisko, czym się zajmuje, w jakich miejscach na świecie był. Bo nie patrzę na niego przez pryzmat rzekomego Tomasza. Burek to Burek, anonim, człowiek-zagadka, i wolałbym, aby tak zostało.
A Ty pieprzysz o tym, że wzięliśmy sobie za cel odkrycie jego danych osobowych.

Wiele osób obrało sobie to za kierunek życia. Pisałem tylko do tych, co naiwnie próbują to rozpracować.

Cyk, bum, jeb, meh.
04-04-2013 19:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Buraczany vlog
Bylem jestem i raczej nadal bede nie do wystalkowania via internety. Sam sie kiedys przedstawie lub jak dzis w Jeffs ktos podejdzie i rozpozna - tak dzis zjadlem obiad w towarzystwie dwoch widzow. Para mlodych narzeczonych. Najpierw krecili sie i szeptali troche speszeni ale chlopak zagadal i zapytal czy jestem burakiem. Powiedzial ze poznal po brodzie o ktorej opowiadalem na jakis lajwach (mam brode do pepka). Mieli isc obok do kina ale jak mnie upolowali to zostali zjesc.

Cala galeria i Jeffs to miejsce w ktorym jestem tak ugadany ze gdyby pojawil nawet tabun ludzi chcacych mnie rozszarpac to niczym nie bede musial sie przejmowac. Bede tam teraz prawie codziennie cos szamac. Jest bardzo ciemno wiec wyraznego zdjecia nikt nie zrobi a jesli cos mi blysnie to... odkupie aparat lub najzwyklej wyjde i gwarantuje ze nikt nie bedzie w stanie za mna isc.

Oczywiscie nie jestem tomaszem feedowanym karaluchom. Mialo byc tradycyjnie jak co pare miesiecy ze kolejne niby-buraki stalked... ale popelnilem pewien blad i juz nad ranem czesc gowniakow zorientowala sie ze ten tomaszek to moj kolejny troll.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
04-04-2013 21:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Buraczany vlog
(04-04-2013 21:21 )BrzydkiBurak Wrote:  Jest bardzo ciemno wiec wyraznego zdjecia nikt nie zrobi a jesli cos mi blysnie to... odkupie aparat lub najzwyklej wyjde i gwarantuje ze nikt nie bedzie w stanie za mna isc.

Już teraz zaczynam Ci współczuć ;_; .
Skoro naprawdę tam jadasz ,to możesz się spodziewać, że zapewnie banda gówniaków będzie tam na Ciebie czychać całymi dniami tylko po to żeby zrobić Ci zdjęcia lub nakręcić "widęło". Dodaj do tego możliwość, że któraś z takich osób dobierze się do jakiegoś "specjalistycznego" sprzętu od wujka/taty/brata i za wszelką cenę będzie próbowało odwalić swoisty stalking.
Mnie na przykład ciekawi to, że nagle tak bardzo spoufaliłeś się widzom, zachwiałeś swoją jakże cenioną nierozpoznawalność i anonimowość.
Mnie tam nie interesuje Twój wygląd, bo wolę Cię takiego jakim jesteś- w aurze tajemniczości.
Poza tym, życzę powodzenia. Szczególnie co do widzów, aby nie stali się zbytnio natrętni.

Another day, another night.
04-04-2013 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [+10] Vlog po Ślonsku [ 3 odcinki ] Blacha 15 3.364 28-10-2012 17:18
Last Post: Blacha

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5