Post Reply 
Buraczany vlog
Author Message
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Buraczany vlog
Dziwi mnie ta Twoja otwartość - być może podstawiasz tą sytuację pod reklamę owego pub'u? :) Oczywiście żartuję, trochę do Warszawy minut drogi mam, to niestety, nie będę mógł zarywać tam nocek legitymując każdą osobę wewnątrz.
04-04-2013 22:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Buraczany vlog
BrzydkiBurak Wrote:Mialo byc tradycyjnie jak co pare miesiecy ze kolejne niby-buraki stalked... ale popelnilem pewien blad i juz nad ranem czesc gowniakow zorientowala sie ze ten tomaszek to moj kolejny troll.

Tak zabawnie patrzyło się na ten board, patrząc jak karaluchy zjadają własny ogon, a gameplayerzy z dużą liczbą widzów sami forsowali niektóre dane na czanach, jaka szkoda że większość tych ludzi ma stałe ID, większość anonów dobrze wie, który to który xD

The Meldero Wrote:;_;
Widziałeś ostatnią nitke na kwejku? :-)

The Meldero Wrote:Mnie tam nie interesuje Twój wygląd, bo wolę Cię takiego jakim jesteś- w aurze tajemniczości.

Ludzi nie obchodzi to jak burak wygląda czy jak się nazywa, oni po prostu chcą udowodnić, iż da się go wystalkować, mimo tych baitów które burak podsyła co 2-3 miechy na karabin, ludzie nadal łapią to jak banda debili, zamiast dojść do tego, że będąc w Warszawie wystarczy odwiedzić pare miejsc, ot co.

[Image: GKNuxV7.png]
04-04-2013 22:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Buraczany vlog
(04-04-2013 22:42 )MircoCroCop Wrote:  Dziwi mnie ta Twoja otwartość - być może podstawiasz tą sytuację pod reklamę owego pub'u? :) Oczywiście żartuję, trochę do Warszawy minut drogi mam, to niestety, nie będę mógł zarywać tam nocek legitymując każdą osobę wewnątrz.

Dwa tygodnie temu postanowilem ze troche sie zaczne otwierac. Nic nowego. Ale lol teorie spiskowe - nie mam zadnego interesu w tym zeby zapromowac ten lokal. Nie wiem kto jest jego wlascicielem nawet. Jesli komus jakos zasmakuje to niech wraca ale ja generalnie to na pewno nie bede robic serii "Buraczek poleca knajpy:jeffs" :D

Also uswiadomilem sobie ze feedowany typ bardzo przypomina mi jutubowego gowniaka znanego jako Andrzej Mazur. Ze tez wczesniej nie widzialem podobienstwa...

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
04-04-2013 23:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fejmus Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #34
RE: Buraczany vlog
(04-04-2013 23:22 )BrzydkiBurak Wrote:  Also uswiadomilem sobie ze feedowany typ bardzo przypomina mi jutubowego gowniaka znanego jako Andrzej Mazur. Ze tez wczesniej nie widzialem podobienstwa...

Kończ waść, wstydu oszczędź.

Sortowane po ilości wyświetleń:
https://www.youtube.com/user/eznawca/vid...&flow=grid

Cyk, bum, jeb, meh.
(This post was last modified: 05-04-2013 00:15 by fejmus.)
04-04-2013 23:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cyniczny Offline
*

Posts: 2
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #35
RE: Buraczany vlog
Zauważyłem, że cokolwiek by Burak zrobił to łazi za nim chmara fanatyków teorii spiskowych którzy wymyślają cudaczne wyjaśnienia prostych zdarzeń. Jednym z przodowników zmyślania kosmicznych historii jest właśnie wspomniany Andrzej Mazur który co ciekawe jest też wielkim i oddanym fanem pewnego chorego na paranoię maniakalno-depresyjno-prześladowczą vlogera tymczasowo przebywającego w USA.

Ja się cieszę że Burak postanowił otworzyć się na ludzi i mam nadzieję, że uda nam się spotkać na wspólnym piwie.
04-04-2013 23:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
stulejarz Offline
*

Posts: 1
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #36
RE: Buraczany vlog
Burku to prezent z najlepszego forum obrazkowego w sieci.

Quote:to byl plan buraka:
1. burak wraz z terka lub innym mode aiona uzgadnia by podstawic giwojne pod siebie samego bo stalk sie uwiarygodni tym samym serwerem giwojny i aiona.
2. burak robi specjalnie film wrzucajac najlatwiejsze tropy na giwojne i forsuje na kara nitke ze jest giwojnem.
3. hurr durr anony! mamy buraka-giwojne postujemy wszedzie gdzie sie da!
4. wrogowie buraka typu shogun1978 jak zwykle lykaja nasze opowiadania tak jak bylo z filmem mafia na youtube i opisem o skarbowkach.
5. terka lub inny mode aiona mowi giwojnie ze ktos sie pod niego podszywa i pomaga pisac roszczenia o naruszenie prywatnosci.
6. wrogowie buraka forsujacy fikcyjny stalk dostaja uzasadnione warny na yt za lamanie prywatnosci a sam shogun1978 twierdzil niedawno ze potrzebuje jeszcze tylko 1 warna do bana.

wyjasnienie:
jak shogun i jego gimbaza wkleja pod mafie yt nasze dupne opowiadanie o skarbowce to sa tam tylko ksywki. grupa rocka madziary i buraka zglaszala to yt ale na podawanie ksywek yt ma wyjebke bo to nie sa personalia. burak wykombinowal ze sprowokuje shoguna1978 i reszte wrogow do podawania personaliow istniejacego czlowieka a ten z ich pomoca bedzie to slusznie zglaszac i tym razem yt zareaguje.

znajac juz plan buraka jeszcze raz zobaczcie jego vlog. wylacznie podrzucanie latwych do znalezienia tropow na giwojne + podkurwianie shoguna + podkurwianie nas. nowocioty mialy latwiej lyknac powiazanie serwera aiona bo burak juz wczesniej forsowal ze jest jakims filipem ozimkiem z aiona. anony juz nie pamietajo ile burak nam podsylal tozsamosci typu kowalski czy ozimek? lub ze przyjazni sie z ekipa modow aiona? live z modami aiona lizacymi dupe buraka pamietajo anony?

plan buraka zjebal sie gdy glowa giwojny przestala pasowac do glowy z kadru w filme buraka + okazalo sie ze giwojna jest za granica a nie w warszawie + ktos z kregu znajomych buraka pochwalil sie planem komus z kregu znajomych shoguna + burak zamiast twardo udawac obsranego giwojne napisal na konfie skype vlogerow ze to wszystko przekret. reakcja buraka na fail? zaczyna zwodzic i publicznie przyznaje sie do fikcyjnego stalku na giwojne by kazdy myslal ze to tylko jego kolejny podstawiony stalk niczym w pamietliwym wykladzie o anonimowosci w kanale cynicznego. ukrywa ze prawdziwym powodem bylo wykorzystanie kara do ujebania swoich wrogow na yt. burak wie ze jesli jego plan wyjdzie na jaw to kazdy zrozumie jak bardzo stara sie mieszac w yt i jego kontrole.

burak wiem ze to czytasz i ciagle lurkujesz kara. wiem ze w tej chwili autentycznie sie obsrales bo pryska mit twojej nienagannej uczciwosci. tak sie konczy twoje bialorycerstwo na yt.

Warszawa here. Masz gwarancje ze kazdy brodaty cwel w GM bedzie mial robione foto wraz z numerami blach.
(This post was last modified: 05-04-2013 03:27 by stulejarz.)
05-04-2013 03:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Buraczany vlog
Szogun stosował bardziej bezczelne chwyty.

Ja do tego ręki nie przykładałem i dowiedziałem się o szczegółach dopiero w chwili gdy Buraczek publikował vloga...

Ja się na tym nie znam i nie mam zamiaru się poznać...
(This post was last modified: 05-04-2013 14:17 by Zakreble.)
05-04-2013 14:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Buraczany vlog
Zakreble, więc to Twój cytat?

Burak, więc konkurs to tylko pic na wodę? Kiedy planujesz go "rozstrzygnąć"? Nikt nie przejedzie się na motorze, nie poleci helikopterem ani nie wybierze się na wycieczkę?
05-04-2013 18:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #39
RE: Buraczany vlog
jeffs w galerrii ma średnie burgery. Twarda bułka i mięso w tym formacie małe, ale wysokie.
Polecam w Warszawie z amerykańskich knajp Pink Flamingo

PS. żarty buraka tak bardzo niesmieszne

[Image: Rjrh.jpeg]
05-04-2013 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Buraczany vlog
Buuu ty tak na serio? Zakreble karaluchem? "smiechlem" ...

Konkurs oczywiście jest na serio a burgery i stejki w jeffs są zjadliwe.

Watek jednak zamieni sie w gowno wiec dobranoc.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
05-04-2013 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [+10] Vlog po Ślonsku [ 3 odcinki ] Blacha 15 3.364 28-10-2012 17:18
Last Post: Blacha

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5