Post Reply 
BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Author Message
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Quote:Co do mojego postu, to sorry - chciałem tylko uchronić to forum przed stoczeniem się na dno, jeśli chodzi o kwestie poruszanych tutaj tematów i ceregieli... jak w piaskownicy, jeden na drugiego a potem daj lizaka.

Och tak, kapitan ZagrajmyW broni forum. Dobra, całkiem na poważnie - beki sobie już nie można pokręcić? :)

@topic: Widzę, że króliczek chce być już taki oryginalny, anonimowy, nagrywać z gier które inni nie nagrywają, a jeżeli nagrywasz, to robisz plagiat i jesteś jutubową kutfą.
10-04-2013 06:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Cóż, kolejna drama, znów Bunny, to się robi powoli nudne, takie samoistne wpadanie we własne gówno, twierdzenie że jest się oryginalny i zastrzeganie sobie gry jest przejawem jakiejś psychologicznej choroby. Przytoczyła że gry które nagrała były zrobione na Youtube tylko przez nią i że nikt inny nie ma takiej serii... Sprawdziłem to i jedna z gier które uznała "że nagrała pierwsza" już wcześniej pojawiła się na Tubie u innego użytkownika w 2011 roku, dla przypomnienia Kou swoją serię zaczęła rok później więc widać kto tu "plagiatuje".
Z góry przepraszam za brak składu, mam w aktualnym momencie mało czasu, a chciałem wyrazić swoją pewnie-nie-mądrą opinię.
10-04-2013 07:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #13
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Nagrałam jakieś króliczki, ty nie możesz, bo ja nagrałam. Nie obchodzi mnie to, że nie mam licencji, nie masz prawa nagrywać. Jesteś nie oryginalna, nie masz prawa tego nagrywać. Mam więcej widzów od ciebie i jestem królową Jutubuff, więc nie masz prawa tego nagrywać. Co z tego, że mam bardzo słaby content, nagrywam Minkraffty, Slendery, Lole i inne w sumie kopiując od innych, nie masz prawa tego nagrać, bo ja to nagrałam. TYLKO JA.
Serio króliku? ; _ ;
10-04-2013 12:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Ej, a co jeśli ona robi to wszystko specjalnie żeby potem mieć bekę, że zagrajmyw ma bekę z jej trollingu?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
10-04-2013 13:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
O rany rany, bunny znów robi dramy..

Fajnie się to ogląda, powaga.
10-04-2013 15:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Ojej ojej! Na tym zagrajmyw pe el znofu chejterski temat o szalonym króliku !!11jeden!
Może anonimowa mistrzyni ukrywania swojego wizerunku i płakania z powodu "hejterów" w końcu zniknie z tego jutupa. Przynajmniej o jedną spierdolinę tej zagrajmerskiej sceny mniej by było.
Ale bekę z tego można mieć :)

Another day, another night.
10-04-2013 16:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tilowa Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #17
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Beka.
10-04-2013 16:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
(10-04-2013 13:12 )yahoo Wrote:  Ej, a co jeśli ona robi to wszystko specjalnie żeby potem mieć bekę, że zagrajmyw ma bekę z jej trollingu?

Rozbawiłeś mnie kolego tym tekstem. Ona tak jak Jarek K. wierzy w takie pierdoły całym serce bo rozumu niestety raczej nie posiada. Jedyna dobra metoda na przeciwdziałanie takim idiotyzmom to pośmiać się samotnie i w żaden sposób nie karmić trolla bo będzie pierdolić więcej takich smętów jak tylko zobaczy ze podskoczyły jej wirtualne penisy. Co do pani D. to laska też ma swoje na sumieniu także trafił swój na swego.
10-04-2013 17:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Czy może ktoś jej wysłać armature do domu? Appareil?

[Image: GKNuxV7.png]
10-04-2013 19:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #20
RE: BUNNY KOU ATAKUJE PONOWNIE!
Wiem że sam pisałem aby nie karmić trolla i dać już temu spokój ale to co wypisuje ta sraka od razu poprawia mi humor :)

Bunny_Kou

19 godz. temu.

No proszę.. KOLEJNA osoba wszczyna wojnę i robi aferę, kręcąc na mnie materiały na yt ♥ Ale to przecież zawsze jest moja wina ♥ Ten diss, to agro - bo zwróciłam pewnej youtuberce uwagę na to, że nie podoba mi się, że ostatnimi czasy naśladuje każdy mój ruch. Napisałam to spokojnie acz rzeczowo- znajdź pomysł na siebie, zamiast naśladować mnie, bo daleko tak nie zajdziesz. Wcześniej już upomniałam raz, bez rezultatu, więc tym razem napisałam wprost, że sobie tego nie życzę.
I co? Teraz słyszę, że wywołałam wojnę i lecą na mnie hejty z armii Cookiego. Jaką wojnę? Bo śmiałam napisać, że coś mi się w zachowaniu świętej pani nie podoba? To ciekawe, kto teraz liczy na pieniążki z afery, którą właśnie wywołał, bo w końcu materiał na mnie wyświetlenia zbiera? :) I że się nie dało porozumieć na prv.. Mówi osoba, która rozmawiała z tym wczoraj ze mną przynajmniej z pół godziny, a rozmowa zakończyła się wyrażeniem swojej opinii i rozejściem się. Ale fajnie jest, mam zamknięty kanał, więc nie odpowiem, także można cisnąć, co? Może nawet trochę subów się nachapiesz :3
Jakby jeszcze ktoś się zastanawiał, czy youtube to bagno- TAK, to jest bagno.

I nagle 3h później (pewnie aby zakończyć już ten temat ;p) pisze:

Bunny_Kou

16 godz. temu.

*ziew*
Co tam, szeregowi? Dalej spinacie się o wojnę, której nigdy nie było? :3 Pozdrówcie ode mnie tych w okopach, bo jak przesiedzą w nich kilka nocy, to tyłeczki im odmarzną :3 Idę sobie odpalić jakiś film, miłego wieczoru :)

I jak tu nie wierzyć tak słodkiemu króliczkowi który wszystko robi dla swoich "fanów"
ps. sorry za kopiuj/wklej ale nie chciało mi się robić screenów
11-04-2013 11:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5