Post Reply 
Banowa Inkwizycja
Author Message
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Banowa Inkwizycja
Ale wy jesteście dzisiaj nie mili.

Gurgo, nie myślisz, że trzeba byłoby trochę graficznie podrasować stronę? Ja się domyślam, iż tak specjalnie miał być styl "randomowo-paintowy", ale nie myślisz, że tak jak tu też inne fora nie aprobowały twojego pomysłu przez chociażby wygląd "Zbananowanych"?

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
14-04-2013 21:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Banowa Inkwizycja
[spoiler][Image: 1533717-CNCZIV2.png][/spoiler]

: )

Quote:Ale wy jesteście dzisiaj nie mili.
Sądzę, że to przez nadchodzące z północy cumulusy, przebacz.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
14-04-2013 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Banowa Inkwizycja
(14-04-2013 21:21 )Lugia007 Wrote:  Ale wy jesteście dzisiaj nie mili.

Jakby to co napisali, ujęli trochę mniej fanatycko i brzmiąco bardziej "normalnie", to może bym w to uwierzył.
Ale to pierdololo w poście Grugo, no niestety, nie jest ani trochę przekonujące.

Another day, another night.
14-04-2013 21:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: Banowa Inkwizycja
Hell why not.

Banów mamy rozdane równo 375. Co najmniej 200 to boty reklamowe i pozycjonerzy, których głównym zadaniem było napisanie kilku ogólnikowych postów nt. czegokolwiek i wsadzenie linka do jakiejś strony (z reguły autentycznego przedsiębiorstwa) do opisu lub w tekst posta, tak by podbić ranking takiej strony w Google.

Oprócz tego większość za złamanie kardynalnej zasady braku reklamy. Z pięćdziesięciu trolli pod nickami "kalafior" (jedna i ta sama osoba, która kiedyś bardzo się przejęła krytyką jego vlogów), które zalewały forum postami pokroju "chuj".

Równo trzy bany prewencyjne - z powodu istoty postów napisanych przez te osoby (które te osoby obecnie zapewne wolą przemilczeć) tak, by ich nie wyedytowali. Osoby te to Rock (przy okazji wyzywania Lavosa od szczeniaków), Negatyw i MaciekTMPL (przyznanie się do akcji z Minecashem). Żadna z tych osób nie odwiedzała tego forum po swoim występie, a bany zostały rozdane dużo, dużo później od wspomnianych sytuacji.

Dwa bany przyznane za niereformowalny brak kultury, mimo zapewnień poprawy - vlodek, obecnie regularny użytkownik "konkurencyjnego" forum oraz Wiktoro, samozwańczy obrońca Patryka Rojewskiego, który lubił co kilka postów nawiązać do poziomu edukacji czy pochodzenia użytkownika, który się z nim nie zgadzał.

Nie banujemy multikont założonych w celu wyjaśnienia bana, inne tak, jeżeli zostaną zauważone. Prawie zawsze (cześć Inno).

Więcej grzechów nie pamiętam. A ty Lugia dziwnych masz znajomych.
(This post was last modified: 15-04-2013 00:13 by appareil.)
15-04-2013 00:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Banowa Inkwizycja
(15-04-2013 00:11 )appareil Wrote:  A ty Lugia dziwnych masz znajomych.

Ja tam nie narzekam ;P
Małe oderwanie od dramowego schematu na forum.
Nie, nie ja go przysłałam.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
(This post was last modified: 15-04-2013 00:23 by Lugia007.)
15-04-2013 00:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gurgman Offline
*

Posts: 7
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #26
RE: Banowa Inkwizycja
Ok, dziękuje panie adminie appareil za informacje. Bądźcie pewni że wasze dobre czyny nie zostaną zapomniane (podobnie jak występki niektórych użytkowników niestety). W przeciągu kilku dni odnotuje dodatkowe informacje o waszej społeczności.

Co do wyglądu zbananowanych, to jest on dostosowany do specyficznej grupy ludzi. Jest to już chyba czwarta odsłona graficzna serwisu, nad którą pracowano kilka tygodni. Została przemyślana pod względem najwyższej możliwej czytelności, minimalizmu i przyjacielskości dla oka, dostosowana do obecnych standardów fuzzu (jaskrawe i powtarzające się wzory w tle) oraz web 2.0 (zaokrąglone rogi, css). Samo wiki istnieje od 7 Grudnia 2008 roku.
Jeżeli macie jakieś propozycję odnośnie zmian wyglądzie strony, to proszę podać :) (miejcie na uwadze iż to jest wiki i jestem dość ograniczony w edytowaniu układu strony).

A oto historyczne wyglądy strony, miałem jednak je gdzieś zapisane :D. Zrobiłem screenshoty właśnie.

http://web.archive.org/web/2011010213540...kidot.com/ - drugi wygląd strony, jeden z gotowców od wiki.
http://scr.hu/0lo8/6zcy3 - pierwsza próba stworzenia unikalnego wyglądu dla wiki.
http://scr.hu/0lo8/649gm - jeden z najdłużej istniejących motywów na stronie, unowocześniony w gradienty.
http://scr.hu/0lo8/xvv95 - ograniczono gradienty, postawiono na czytelność. Pojawiał się w kilku wariantach które żyły po kilka godzin. Część z nich miała logo w lewym górnym rogu, część miała czarne tło, ale zielone pole dla tekstu (na screenshocie niestety nieużywana wersja beta z popsutym logo).
Po okresie kilku tygodni od tego ostatniego pojawił się obecny.
(This post was last modified: 15-04-2013 01:34 by Gurgman.)
15-04-2013 01:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Banowa Inkwizycja
Nie wiem czemu tak naskoczyliście na chłopaka. Być może to nie troll i rzeczywiście próbuje coś zmienić? Lepiej się dojebać i zwyzywać zamiast coś samemu zrobić..

Teraz tak w miarę bezstronnie - autorze tematu, sam przez chwilę pomyślałem, że to czysty trolling, temat jest napisany w taki sposób, żeby chyba był w ten sposób odbierany, bo inaczej odebrać go nie potrafię. Nie wiem co chcecie też zdziałać z inicjatywą. Zbieracie dane i co potem?
15-04-2013 04:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fejmus Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #28
RE: Banowa Inkwizycja
(15-04-2013 04:53 )MircoCroCop Wrote:  Zbieracie dane i co potem?

Przychodzą do zbanowanego, zbanowany się u nich spowiada.

Cyk, bum, jeb, meh.
15-04-2013 06:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Banowa Inkwizycja
appareil Wrote:Nie banujemy multikont założonych w celu wyjaśnienia bana, inne tak, jeżeli zostaną zauważone. Prawie zawsze (cześć Inno).

[spoiler]

[/spoiler]

Tak w kwestii offtopu xD

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 15-04-2013 11:24 by Innominatus.)
15-04-2013 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #30
RE: Banowa Inkwizycja
Nie no jak zobaczyłem te przykazania... to faktycznie mógłby byc to trolling, ale widząc to wszystko to dobrze, że taka trollowata inkwizycja powstała :)
15-04-2013 13:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5