Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #131
RE: Beka z lecpleja
Temat już przerabiany ale proszę. Swojego czasu (widać na SB jak się wykres podnosi pierwszy raz) zebrałem wszystkie osoby które kiedykolwiek komentowały coś na moim kanale i skryptem w Selenium (soft dla testerów stron www) wrzuciłem ich do kontaktów. Przy okazji zablokowałem PW osobom spoza kontaktów i całą listę osób wysłałem do Urgo (autor socialblade) żeby je dodał do SB. Efekt? +1k widzów, 0 spamu na PW, aktualna informacja o tym kto poleca mój kanał na SB (czasem na takie kanały wchodzę z tej listy i jak jest coś ciekawego to zostawiam łapkę czy komentarz;d). Jak ktoś kiedyś nie zaakceptował a teraz wysyła zaproszenie (bo chce np PW napisać) to automatycznie samo się akceptuje.

Tyle. Jak widać po wykresach z SB subówki się na tym nie złapie (nie ma efektu kuli co widać po wykresie który wrócił po 2 tyg do normy). Ameryki nie odkryłeś, gdybym miał coś do ukrycia to chyba bym te kontakty usunął. Nie sądzisz? o_O

Dla ciekawskich dwa kolejne skoki subskrypcji to jakaś seria vlogów czy subek od Roja. Tak to raczej idzie sobie powoli, ale równo i bez kontrowersyjnie w górę ;)

P.s Postawienie mnie obok Lancqa... WTF?:D **SPROSTOWANIE**BTW on te subskrypcje z tego co pisali na lecpleju po prostu kupił (chyba nawet sam to przyznał gdzieś), a nie nabijał programami.**TO NEMPIK BYŁ, TERAZ KOJARZĘ x]**

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 17-04-2013 13:02 by Sou.)
12-04-2013 12:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lanceq12 Offline

Posts: 1
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #132
RE: Beka z lecpleja
Postanowiłem się tu ponownie zarejestrować ze względu na powszechne zakłamanie i śmieszne prowokacje inb4 strollowałem Cie, albo bajki które tu pisze Sou bo wie że mu nie odpowiem na tym boardzie :)

(12-04-2013 12:56 )Sou Wrote:  Temat już przerabiany ale proszę. Swojego czasu (widać na SB jak się wykres podnosi pierwszy raz) zebrałem wszystkie osoby które kiedykolwiek komentowały coś na moim kanale i skryptem w Selenium (soft dla testerów stron www) wrzuciłem ich do kontaktów. Przy okazji zablokowałem PW osobom spoza kontaktów i całą listę osób wysłałem do Urgo (autor socialblade) żeby je dodał do SB. Efekt? +1k widzów, 0 spamu na PW, aktualna informacja o tym kto poleca mój kanał na SB (czasem na takie kanały wchodzę z tej listy i jak jest coś ciekawego to zostawiam łapkę czy komentarz;d). Jak ktoś kiedyś nie zaakceptował a teraz wysyła zaproszenie (bo chce np PW napisać) to automatycznie samo się akceptuje.

Tyle. Jak widać po wykresach z SB subówki się na tym nie złapie (nie ma efektu kuli co widać po wykresie który wrócił po 2 tyg do normy). Ameryki nie odkryłeś, gdybym miał coś do ukrycia to chyba bym te kontakty usunął. Nie sądzisz? o_O

Dla ciekawskich dwa kolejne skoki subskrypcji to jakaś seria vlogów czy subek od Roja. Tak to raczej idzie sobie powoli, ale równo i bez kontrowersyjnie w górę ;)

P.s Postawienie mnie obok Lancqa... WTF?:D BTW on te subskrypcje z tego co pisali na lecpleju po prostu kupił (chyba nawet sam to przyznał gdzieś), a nie nabijał programami.

Może jednak powiem prawdę bo Nasz zakłamany kolega ma niestety skłonności do mitomani :(

1. Nie kupiłem moich subskrypcji, nie sugerujcie się proszę żadną informacją Sou'a na mój temat bo on żyje we własnym utopijnym świecie w którym jest on idealny a każda inna jednostka jest bardzo zła i nie powinna kwestionować jego słów.
2. Co do korzystania z ToolBoxa napisałem to przecież na letspleju już dawno dawno temu.
3. Nasz kolega Sou jednak nie ma odwagi się przyznać i wymyśla bajki, a więc odpowiem za niego, tak Sou korzystał/korzysta z oprogramowania rozsyłającego spam a przy okazji dodającego do kontaktów przez co jak wiadomo zwiększa się możliwość gdy potencjalny użytkownik który zobaczy wiadomość da nam suba.

Kisłem ze śmiechu kiedy czytałem to o jakimś Selenium :D :D :D :D

To tyle słowem wyjaśnienia.
(This post was last modified: 13-04-2013 16:43 by Lanceq12.)
13-04-2013 16:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #133
RE: Beka z lecpleja
(13-04-2013 16:31 )Lanceq12 Wrote:  Sou'a
Soła? To nie lepiej już Susziba?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
13-04-2013 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #134
RE: Beka z lecpleja
21-04-2013 08:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #135
RE: Beka z lecpleja
http://letsplej.pl/t-25920-cd-action-wedlug-was
W końcu znalazłem temat ktory idealnie oddaje target tego pisemka... xD

[Image: GKNuxV7.png]
22-04-2013 10:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #136
RE: Beka z lecpleja
W końcu znalazłem forum dla "lecplejerów", w którym można bluzgac~kurwa!
I hejtowac wszystko jak ~kurwa idzie po kolei :)
Ja znalazłbym temat, który idealnie oddaje hejt na Twoim obrazku :)
I pewnie teraz duże dzieci myślą sobie "Gimbus, dac mu bana! On się ośmielic coś napisac, weźmy go wszyscy pierdolnijmy"
Naprawdę?
22-04-2013 14:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #137
RE: Beka z lecpleja
(22-04-2013 10:48 )Innominatus Wrote:  http://letsplej.pl/t-25920-cd-action-wedlug-was
W końcu znalazłem temat ktory idealnie oddaje target tego pisemka... xD
Hej, nie mogłem już napisać tam tematu o CD-Action? Wiem jakie to jest pisemko, ale naśmiewając się z tego (bo nie widzę co w tym temacie jest złego) zniżasz się do poziomu kurzu. Nie wiem za kogo się uważasz, ale ogarnij i znajdź "ciekawsze" tematy na forum do zamieszczenia tutaj.
22-04-2013 14:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cleo Air Offline
*

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #138
RE: Beka z lecpleja
(22-04-2013 14:14 )Asasinek Wrote:  I pewnie teraz duże dzieci myślą sobie "Gimbus, dac mu bana! On się ośmielic coś napisac, weźmy go wszyscy pierdolnijmy"

Poprawka. "Gimbus, dać mu bana. On ośmielił się mieć własne zdanie inne od naszego, weźmy go wszyscy pierdolnijmy."
22-04-2013 15:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pepyl Offline

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #139
RE: Beka z lecpleja
Dać bana temu gimbusowi.
22-04-2013 15:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #140
RE: Beka z lecpleja
Dać gimbusa temu bananowi.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
22-04-2013 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 21 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5