Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #161
RE: Beka z lecpleja
[Image: gZWjwW5.png]

A dupcia piecze... xD

Assasinek, jeżeli nie dajesz rady przejść obojętnie łapek w dół, przestań nagrywać na youtube, i mniej gówna na serwerach youtube, i jednego debila mniej w internecie, same profity :o

[Image: GKNuxV7.png]
23-04-2013 12:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #162
RE: Beka z lecpleja
yyyy wiesz łapki w dół przetrzymam jak każdy youtuber tylko takich z głupoty idiotów, którzy nie umieją sami załatwic swoich spraw to przepraszam was bardzo, iż jesteście niewychowanymi skurwysynami :)
A dupcia cię piecze bo cię ojciec w nią rżnął czy z innego powodu?
Teraz wykazałem się inteligencją Twojej głupoty czyli nie większej niż IQ ameby
23-04-2013 13:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #163
RE: Beka z lecpleja
Quote:Teraz wykazałem się inteligencją Twojej głupoty czyli nie większej niż IQ ameby

[Image: tumblr_l94gkd8HBx1qc2dnk.png]
23-04-2013 13:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fejmus Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #164
RE: Beka z lecpleja
(23-04-2013 10:31 )Asasinek Wrote:  Tia...widac jakim skurwysyństwem i gimbaztycznym umysłem się wykazaliście dając mi łapki w dół pod każdym filmikiem...
Czyli w 100% się nie myliłem.
Gimbusy, hejterzy i skurwysyny nieumiejące sobie poradzic i dyskutowac na żaden temat :)

Płacz – stan emocjonalny, będący reakcją na strach, ból, smutek, żal lub złość. Objawami płaczu są łzawienie, szlochanie i łkanie.
Teraz, w tym momencie wypłacz się w poduszkę i wołaj o pomoc, przyślij nam tutaj swoich kolegów z wychodka albo wykurwiaj, bo nie umiem dyskutować a Ty jesteś jebanym Einsteinem z trudnych spraw. Joł. Ledwo to stwierdziłem, bo ma iq jakiegoś potwora z lohnezżź

Cyk, bum, jeb, meh.
(This post was last modified: 23-04-2013 13:31 by fejmus.)
23-04-2013 13:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piernik Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #165
Wideo RE: Beka z lecpleja
Asasinek54 Wrote:Ja i Wybielacz walczymy an tym forum z gimbazą i szerzącą się głupotą i idiotyzmem
   
"Jedzie, jedzie rycerz z dali,
młody rycerz w lśniącej stali,
a po hełmie laur mu pnie się,
dank i chwałę z pola niesie."
(This post was last modified: 23-04-2013 14:11 by Piernik.)
23-04-2013 14:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #166
RE: Beka z lecpleja
Asasinek, ty mów za siebie, bo w tej chwili to my mamy bekę z ciebie. Ja się nie bawię w rycerzyki i nikogo nie bronię, a dołączam się do tej zabawy, bo jesteś jedną z "rzeczy z letspleja", z których warto się pośmiać.
A po drugie nigdzie nie napisałem, że z czymś walczę, prędzej ty powalcz z bólem pewnych części ciała. ^^
(This post was last modified: 23-04-2013 14:39 by Wybielaczz.)
23-04-2013 14:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #167
RE: Beka z lecpleja
Asasinek Wrote:Teraz wykazałem się inteligencją Twojej głupoty czyli nie większej niż IQ ameby

WTF?

Asasinek Wrote:A dupcia cię piecze bo cię ojciec w nią rżnął czy z innego powodu?

Heh, zabawne, jesteś taki biedny, że musisz szukać winy w ojcu, Może ja spytam, gdzie byli rodzice gdy taka osóbka jak Ty się pojawiła? W sklepie wymieniali talon na balon? Młody, zanim dojdziesz do pewnego okresu w swoim życiu (włosy na jajach dla przykładu), wpierw naucz się ogłady, albo przynajmniej tworzenia lepszych widełek, bo jesteś książkowym przykładem dzieciaka z lecpleja :-)

Swoją drogą, rycerzykuj na wykopie, bo Jana Pawła znowu obrażają wykopki jedne.

[Image: GKNuxV7.png]
23-04-2013 14:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #168
RE: Beka z lecpleja
(23-04-2013 14:09 )Piernik Wrote:  
Asasinek54 Wrote:Ja i Wybielacz walczymy an tym forum z gimbazą i szerzącą się głupotą i idiotyzmem

"Jedzie, jedzie rycerz z dali,
młody rycerz w lśniącej stali,
a po hełmie laur mu pnie się,
dank i chwałę z pola niesie."

THX zawsze chciałem byc rycerzem :)
Przypominacie mi coś na rodzaj flamerów z LoL-a
QQ idiot...już lepiej tego się określic nie da

(23-04-2013 14:50 )Innominatus Wrote:  
Asasinek Wrote:Teraz wykazałem się inteligencją Twojej głupoty czyli nie większej niż IQ ameby

WTF?

Asasinek Wrote:A dupcia cię piecze bo cię ojciec w nią rżnął czy z innego powodu?

Heh, zabawne, jesteś taki biedny, że musisz szukać winy w ojcu, Może ja spytam, gdzie byli rodzice gdy taka osóbka jak Ty się pojawiła? W sklepie wymieniali talon na balon? Młody, zanim dojdziesz do pewnego okresu w swoim życiu (włosy na jajach dla przykładu), wpierw naucz się ogłady, albo przynajmniej tworzenia lepszych widełek, bo jesteś książkowym przykładem dzieciaka z lecpleja :-)

Swoją drogą, rycerzykuj na wykopie, bo Jana Pawła znowu obrażają wykopki jedne.
THX za rycerzyka again :)
Lepiej byc rycerzem niż flamerem,albo typowym polaczkiem jak wy co samemu zeżre, a nikomu nie da

(23-04-2013 14:38 )Wybielaczz Wrote:  Asasinek, ty mów za siebie, bo w tej chwili to my mamy bekę z ciebie. Ja się nie bawię w rycerzyki i nikogo nie bronię, a dołączam się do tej zabawy, bo jesteś jedną z "rzeczy z letspleja", z których warto się pośmiać.
A po drugie nigdzie nie napisałem, że z czymś walczę, prędzej ty powalcz z bólem pewnych części ciała. ^^
Sorki Wybielacz, ale ty jesteś jakiś śmieszny :)

(23-04-2013 13:30 )fejmus Wrote:  
(23-04-2013 10:31 )Asasinek Wrote:  Tia...widac jakim skurwysyństwem i gimbaztycznym umysłem się wykazaliście dając mi łapki w dół pod każdym filmikiem...
Czyli w 100% się nie myliłem.
Gimbusy, hejterzy i skurwysyny nieumiejące sobie poradzic i dyskutowac na żaden temat :)

Płacz – stan emocjonalny, będący reakcją na strach, ból, smutek, żal lub złość. Objawami płaczu są łzawienie, szlochanie i łkanie.
Teraz, w tym momencie wypłacz się w poduszkę i wołaj o pomoc, przyślij nam tutaj swoich kolegów z wychodka albo wykurwiaj, bo nie umiem dyskutować a Ty jesteś jebanym Einsteinem z trudnych spraw. Joł. Ledwo to stwierdziłem, bo ma iq jakiegoś potwora z lohnezżź
Lepsze IQ potfora z lognezżź niż ameby
TRUE!
(This post was last modified: 23-04-2013 16:00 by Asasinek.)
23-04-2013 15:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #169
RE: Beka z lecpleja
@UP: Ach niby czemu śmieszny? Że mamy z czegoś bekę? Ogranicz internety, bo bierzesz je zbyt na poważnie.
23-04-2013 16:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #170
RE: Beka z lecpleja
Śmieszny bo masz bekę to po co się wtrącasz?
Jak się wtrącasz to ograniczasz swoją bekę innymi słowy działasz na szkodę sobie.
Więc to jest śmieszne
23-04-2013 16:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 50 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5