Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Blim_bllm Offline

Posts: 1
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #231
RE: Beka z lecpleja
Nie wiem jakie forum przeglądasz ale głupie tematy na lecpleju też są przez nich wyśmiewane :O
28-04-2013 08:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #232
RE: Beka z lecpleja
Nie łapię, was serio te tematy na lecpleju bawią aż tak mocno, że je przeglądacie i tutaj wrzucacie? Ja bym wolał ten czas spożytkować na obejrzenie jakiegoś serialu komediowego, ale przyzwyczaiłem się, że tutejsi userzy to elita intelektualna o odmiennym (lepszym) poczuciu humoru:D.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
28-04-2013 10:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piernik Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #233
RE: Beka z lecpleja
W serialach komediowych grają głupotę, na letspleju jest ona prawdziwa.
28-04-2013 11:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #234
RE: Beka z lecpleja
Ooo tak, śmianie się z jakichś 11-letnich dzieci jest serio świetne.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
28-04-2013 12:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kaled Offline
*

Posts: 10
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #235
RE: Beka z lecpleja
(28-04-2013 10:44 )yahoo Wrote:  Nie łapię, was serio te tematy na lecpleju bawią aż tak mocno, że je przeglądacie i tutaj wrzucacie? Ja bym wolał ten czas spożytkować na obejrzenie jakiegoś serialu komediowego, ale przyzwyczaiłem się, że tutejsi userzy to elita intelektualna o odmiennym (lepszym) poczuciu humoru:D.

Nawet nie chodzi o same tematy.Bardziej, to jest czekanie na rycerzyków letspleja, którzy beda walczyć za swoje forum w siedlisku trolli i to z nich jest największa beka :P.
28-04-2013 12:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #236
RE: Beka z lecpleja
(28-04-2013 10:44 )yahoo Wrote:  Ja bym wolał ten czas spożytkować na obejrzenie jakiegoś serialu komediowego
...jednak jesteś tutaj, serwując wymęczoną gadkę 'myślicie, żę jesteście lepsi', zatem chyba swoim czasem rozsądnie nie zarządzasz (wg opisanych wcześniej standardów).

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-04-2013 12:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bruk_bruk Offline

Posts: 1
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #237
RE: Beka z lecpleja
Tutejsze forum ma bardzo wysubliowany humor - beka z 10/11 latków. Łahahaha....
28-04-2013 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #238
RE: Beka z lecpleja
Był temat "jak oddychać podczas nagrywania", "jakie krzesło do nagrywania", teraz czekam na "jak się ubrać do nagrywania z kamerką" :D

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
28-04-2013 16:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #239
RE: Beka z lecpleja
(28-04-2013 12:07 )Kaled Wrote:  
(28-04-2013 10:44 )yahoo Wrote:  Nie łapię, was serio te tematy na lecpleju bawią aż tak mocno, że je przeglądacie i tutaj wrzucacie? Ja bym wolał ten czas spożytkować na obejrzenie jakiegoś serialu komediowego, ale przyzwyczaiłem się, że tutejsi userzy to elita intelektualna o odmiennym (lepszym) poczuciu humoru:D.

Nawet nie chodzi o same tematy.Bardziej, to jest czekanie na rycerzyków letspleja, którzy beda walczyć za swoje forum w siedlisku trolli i to z nich jest największa beka :P.
Sorki, że znowu się odzywam, ale bardzo rozbawił mnie fakt, że nazwałeś siebie i swoich "pobratymców" trollami...Myślałem, że takich tępicie, ale lepiej się pobawic w Black Knightów
To tyle i nie odpisujcie mi :P
28-04-2013 19:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piernik Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #240
RE: Beka z lecpleja
^up To był sarkazm, nawiązanie do tego: http://www.youtube.com/watch?v=uBOilTI-cnY
28-04-2013 19:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 21 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5