Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #321
RE: Beka z lecpleja
"@Izuel: Ja tam jestem zbanowany, więc jak tam mogę robić bekę z zagrajmyw? : ) "
Przeczytajcie to jako: mam ból dupci za bana i będę po wszystkich jechał i chuj wam wgl w dupska śmiecie z czarnych i białych
Już odpuść sobie Wybielaczku te pretensje za bana, bo gdybym ja był adminem białego to też bym Ci go dał za jak to powiedział Lavos (to chyba on był) "za działanie na szkodę forum i takie tam"
Tak więc "koleszko" jedziesz śmiało w poduszkę i nie daj aby nasze forum poszło na jakieś słuchawki!
Do boju biaaaaaaaaaliiiiii!
(uprzedzam iż w całym tym poście ironia z mojej klawiatury wylewa się jak łzy Wybielacza :) )
11-06-2013 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #322
RE: Beka z lecpleja
Quote:Już odpuść sobie Wybielaczku te pretensje za bana, bo gdybym ja był adminem białego to też bym Ci go dał za jak to powiedział Lavos (to chyba on był) "za działanie na szkodę forum i takie tam"
Przekraczasz granice znanej mi durnoty. "Działać na szkodę forum" można na samym forum, np. exploitując skrypt forum.
Natomiast rozliczanie z działalności poza nim jest kompletnym niezrozumieniem tego, gdzie się jest i na co sobie pozwolić można.
Może by tak zacząć banowanko np. fanów Assasin's Creeda? Bo w opinii całej naszej administracji jest to gra chujowa, więc fakt że przebywają tu jej fani działa nam na szkodę. Ale tego nie robimy, bo jakiś tam (mierny) poziom mamy. Tak samo jak praca np. w Orange nie zabrania ci noszenia koszulki z logo plusa poza nią.
Ewaluuje się posty użytkowników na tym konkretnym forum, na którym akurat piszą, nie ich osobę, charakter ani zachowanie gdzie indziej, bo takie zachowania godzą w ideę dyskusji, a do niej właśnie forum służy.
11-06-2013 20:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #323
RE: Beka z lecpleja
Och Marylko, cóż ten Asasinek wypisuje. Ja nikogo nie jadę i nie mam zamiaru tego robić, bo to i strata czasu i jest to raczej niepotrzebne. Po drugie, mam bana na własne życzenie, więc do nikogo o to nie mam pretensji, a jakże "forum z rakiem" mnie kompletnie nie obchodzi. Ale dziękuję za ciepłe słówka i może wróćmy już do pierwotnej genezy tego tematu. : )
12-06-2013 17:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #324
RE: Beka z lecpleja
Ponad miesiąc nieobecności, a tu wszystko po staremu XD Bóldupia Network ^__^

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
13-06-2013 16:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #325
RE: Beka z lecpleja
http://www.letsplej.pl/t-28314-lapki-w-d...#pid171554

Kiedy myślisz, że ktoś spadł tak nisko, iż jest na dnie - rzuć łopatę. ~Stare chińskie przysłowie.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 14-06-2013 18:42 by Innominatus.)
14-06-2013 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #326
RE: Beka z lecpleja
O kurwa to wy jednak umiecie dyskutowac!
Nie spodziewalem sie tego...
15-06-2013 14:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #327
RE: Beka z lecpleja
To jeżeli tak bardzo chcesz, to się dołącz do dyskusji. : )
15-06-2013 17:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #328
RE: Beka z lecpleja
hmm... Tylko w jaki sposob? Z wami w fajny sposob mogloby sie podyskutowac i zazegnac te wrogie walki na slowa... O mam temat nawet. Co sadzicie o grze Metro LL? Mnie jakos nie przekonuje, poniewaz ma wiele bugow. Juz 2033 mialo mniej. Alboo w sumie nie temu ten temat sluzy takze mozecie to zignorowac (lub nie)
15-06-2013 21:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #329
RE: Beka z lecpleja
Głupich postów jakoś trudno nam zignorować.

[Image: 88440151.gif]
15-06-2013 23:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #330
RE: Beka z lecpleja
To "trudno" o ile wasze nie są głupsiejsze :)
16-06-2013 14:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5