Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #111
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Wracając do tematu krytyki, to uważam, że jest to przyczyną nie do końca dobrej i właściwej interpretacji założeń blogera Kominka o krytyce. Rock był na Social Media Day we Wrocławiu, gdzie przeróżni blogerzy przedstawiali "przepis na sukces". Oglądałem całe to wydarzenie na audycji live. Jednym z głównym punktów w tym "przepisie" było bycie sobą. Innym ważnym punktem (w tym przypadku dla Kominka) było olewanie krytykantów i hejterów. Kominek uważał, że wszelkie komentarze które go drażnią, kasuje. Tak dla świętego spokoju. Spoko. Kominek jest po prostu w tym przypadku sobą, czyli lekkim egoistą. W tym przypadku oba wcześniej wspomniane punkty są spełnione.
Z kolei Rock, publikując vloga o tym, że będzie kasował krytykę (już nie wchodzę w szczegóły jaką) było słychać wyraźnie w jego głosie, że nie do końca jest do swojej decyzji przekonany.
Blog Kominka jest dość specyficznym miejscem. Samego blogera otaczają swego rodzaju wierni niczym wyznawcy Stefana w Firmie Apple. Wg mnie u Rocka na kanale panuje trochę inna atmosfera. Jeśli sam postanowił zająć się działalnością reporterską (bo taka wg mnie jest sera PlayNext) to krytyki nie powinien unikać. Wręcz przeciwnie.

A co do ostatniego filmu, to nie obejrzałem całego. Urywkami. "tęskniłem tato" - to było urocze.
06-07-2011 08:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #112
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(06-07-2011 08:05 )kaszubiak Wrote:  A co do ostatniego filmu, to nie obejrzałem całego. Urywkami. "tęskniłem tato" - to było urocze.

Taak, urocze, że chrzaniąc o byle czym można zdobyć większą sławę, niż wielu ludzi robiących dobre filmy. Tylko, że te filmy to nie vlogi.

EDIT:
Bez urazy kaszubiak, oczywiście.
(This post was last modified: 06-07-2011 10:38 by Etren.)
06-07-2011 10:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #113
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Spoko. Nie wyraziłem się jasno. Ale mam wrażenie, że mamy podobne odczucia po ostatnim "vlogu" samochodowym Rocka. Troszkę przynudzał. O ile jego poprzednie vlogi były nawet ciekawe (nie wszystkie) to ten ostatni był nie bałdzo. Ale to moja opinia. Komuś może się to podobać.

Lece oglądać Gracjana <3
06-07-2011 10:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #114
RE: Iniemamocny RockAlone2k
W sumie ten vlog, a raczej ten fragment dałem jako ciekawostkę, gdyż nie mówił o niczym mnie interesującym.

Quote:Z kolei Rock, publikując vloga o tym, że będzie kasował krytykę (już nie wchodzę w szczegóły jaką) było słychać wyraźnie w jego głosie, że nie do końca jest do swojej decyzji przekonany.

Co, po kilku coraz bardziej dziwacznych próbach ustosunkowania się do krytyki kiepsko pokazuje jego profesjonalizm i rzekome doświadczenie moderatora. Szkoda nieco, że przestał mi odpisywać na komentarze, dochodził do porównywania mnie do tabloidów tj. Fakt. Urocze.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
06-07-2011 13:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #115
RE: Iniemamocny RockAlone2k
"Weź chłopie wystartuj sam z inną akcją, bo widzę, że masz "wizję". Nie truj mi tutaj i nie psuj zabawy wyróżnionym. Robię co mogę, a nikt mi za to nie płaci. Więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił coś lepszego."

Bulwers. BANUJ HEJTERÓW ROCK !!!!111 Tak BTW Rock dostał partnera.
(This post was last modified: 06-07-2011 15:09 by Etren.)
06-07-2011 14:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #116
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Cóż to za copypasta? Screeny, screeny, babe.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
07-07-2011 10:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #117
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(07-07-2011 10:05 )ModronCube Wrote:  Cóż to za copypasta? Screeny, screeny, babe.

Sorry, sorry baby:] Nie zdążyłem!
07-07-2011 10:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #118
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Że był na Social Media Day i wpadł pod wpływ Kominka, to się teraz nie dziwię. Niech lepiej znajdzie sobie lepszy "wzór" do naśladowania.
Fakt, nawet drobna krytyka może być dla kogoś nieprzyjemna i irytująca, ale cóż - z nią trzeba nauczyć się żyć, jak w świecie rzeczywistym.
Co do Kominka - z osób udzielających się na tym forum ja i kaszubiak chyba najlepiej się na nim poznaliśmy (powiedzmy, że osobiście). Dlatego jeśli Rock rzeczywiście ma wątpliwości co do kominkowego sposobu bycia i podchodzenia do krytyki, z pewnością szerzej będziemy mogli mu w tej kwestii powyjaśniać i przedstawić argumenty.
07-07-2011 11:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #119
RE: Iniemamocny RockAlone2k
http://www.youtube.com/watch?v=-425Bcmv3...re=feedlik

"Musicie sami pamiętac o palcach, bo kiedy ja tylko o tym wspomnę, to zaraz są żale i smutki..."

I zaprawdę nie wspomniałeś o nich!

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
08-07-2011 12:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #120
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@up

HAHAHAHAHAHA...HAHAHA...HAHAHA... HA. Rock zaczyna topić się w własnym bagnie...good.
08-07-2011 13:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 175 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5