Post Reply 
RomanSzondi
Author Message
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #1
RomanSzondi
Witam!
Ja nazywam się Roman i nagrywam vlogi i LP
Po pierwsze to chciałbym, abyście mnie nie oceniali po tym jaki mam nick. Jeśli Was śmieszy - prosze bardzo, możecie pisać :) Ja zawsze gdy mówię komuś o moim pseudonimie artystycznym to od razu rozweselam całe towarzystwo. Najczęściej pada pytanie: Ale jak to wymyśliłeś?
Moje trzecie imie to Roman - Szondi to nazwisko z generatora. Przyznaje, dosyć dziwaczne, ale mi przypadło do gustu. Nie rozumiem, czemu ludzie słabo krytykują moją działalnosć?
Przez dłuższy czas byłem tylko Let's Player'em. Jak mi to wychodziło, możecie zobaczyć po mojej pierwszej serii zagrajmy czyli Amnezji. Ukończyłem ją w 5 dni :).

Nagrałem LP z:
Amnesia: The Dark Descent 35 odc. - Moja pierwsza seria. Zostawiam ze względu na sentyment. No i na pamiątkę. Teraz będzie już zdecydowanie lepiej.

O nowych info będę pisał na bieżąco

LICZĘ NA KRYTYKĘ! BEZ WAS NICZEGO NIE POPRAWIE!
Mój kanał YT
(This post was last modified: 28-08-2011 14:39 by RomanSzondi.)
27-07-2011 19:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: RomanSzondi
Sądzę, że masz niby "swoje" forum, doświadczony w tym jesteś a zachowujesz się jakbyś od dziś miał internet i nie przeczytałeś regulaminu.
27-07-2011 20:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: RomanSzondi
Do usunięcia.
(This post was last modified: 11-08-2011 18:22 by RomanSzondi.)
29-07-2011 21:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: RomanSzondi
OK.
Zakupiłem nowy mikro, zacząłem podchodzić do LP zupełnie inaczej.
Zdjeli mi również limit na YT. Umożliwi to pojawianie się dłuższych materiałów.
Nagrałem LIMBO, pierwszy odcinek do obejrzenia.
Wysłałem także odcinek Brink. Vlogi są, aczkolwiek muszę rozwiązać pewną sprawę z kamerką i będę dalej nagrywał
To jeszcze nie jest mój oficjalny powrót na YT, miałem sporą przerwę i nadal ją mam. Aczkolwiek zaczynam powoli działać.
Przypominam link: http://youtube.com/RomanSzondi

Liczę na waszą krytykę. Tylko proszę - nie sugerujcie się Amnezją- to była pierwsza seria i dopiero zaczynałem. Teraz bardziej się staram, lepsza jakość audiowideo jest itd.
(This post was last modified: 28-08-2011 14:40 by RomanSzondi.)
28-08-2011 00:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: RomanSzondi
No ja cały czas czekam na Wasze opinie. Co ja niewidzialny jestem lulz ?
28-08-2011 14:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: RomanSzondi
VLogi - częściej patrz na kamerę.

ZW
Oglądałem jedynie Limbo:
- prawie nie słyszę gry
- nie mów o technikaliach tworzenia ZW (ile będzie trwał odcinek itp) podczas nagrywania - jest to bardzo popularny błąd
- całkiem niezły watermark, pasuje do gry - widzę, że dobrze wykorzystujesz rady ;] Zwróć tylko uwagę, czy w innych grach taki styl też będzie pasował - być może w niektórych grach trzeba będzie zmodyfikować.
- mało emocjonalny komentarz - mi to nie podoba się, ale innym może się podobać
- koszmarne tło kanału
- brak możliwości komentowania kanału (?)
- nie przepraszaj za coś podczas nagrywania - uwrażliwia to widzów, bardziej wtedy takie wady są zauważalne i przeszkadzające

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
30-08-2011 01:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: RomanSzondi
Nareszcie!
-Limbo to w ogóle gra w której mało jest jakichkolwiek dźwięków. Nie ma tam za co słuchać ciekawego
-OK, myślałem ,że warto poinformowac widza o tego typu sprawach. Widzę, że mam monopol
-A dzięki, watermark będzie zmieniany. Popatrz na Brink, tam jest kolorowy.
-Nad tym pracuje. Aczkolwiek gdy się zbytnio emocjonuje to jest jeszcze gorzej niż być powinno.
-WIEM! WIEM! Prosiłem zyliard razy aby ktoś zrobił mi fajne tło, a ja bym się odwdzięczył, to kompletnie wszyscy mieli to w d****. Nawet na Twittera im się nie chce wchodzić.
-Możliwość jest, nie wiem skąd błędy, sprawdzę jeszcze.
-OK, robiłem tak bo myślałem, że to ważne.

Co do vlogów - nienawidzę być skupionym w jednym punkcie. Rozprasza mnie to cholernie i mysleć nie mogę. Praktycznie to zawsze się kręcę. Nawet jakbyś porozmawiał ze mną na real.

Dzięki bardzo za rady!

PS. Jak ktoś chętny zrobić fajne tło do kanalu - pisać, naprawdę odwdzięczę się.
30-08-2011 09:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: RomanSzondi
Jeeej!

Zacząłem dziś LP Duke Nukem Forever:





A jutro (03/09/11) pojawi się LP z Crysis'a 2!


Czemu aż tyle serii?
Ja nie lubię grać w jedną grę cały czas. Tzn, albo gram w jedną ale dzień i noc, albo gram sporadycznie w róźne. Ponieważ nie mam dysku żeby nagrywać dzień i noc ( nie bierzcie tego dosłownie ofc). Tak, że raz Brink, raz DNF a innym razem Crysis 2. Ostatni odcinek LIMBO prześle prawdopodobnie na weekendzie, albo w nastepnym tygodniu.

Ogólnie to wstępny plan na gry jakie będę w przyszłości nagrywał (kolejność losowa, mogę coś dodać jeszcze):

Crysis
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed Brotherhood
Splinter Cell
Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Deus Ex: Bunt Ludzkości
Mass Effect 2
Mass Effect 3
Diablo 3
Borderlands
Borderlands 2
Call of Cthulhu DCotE
Dead Island
Battlefield 3
Fallout New Vegas
Hard Reset
Tomb Raider: Legends

Niektore gry jeszcze muszą się doczekać premiery, więc oczywiście nagram je po premierze (no chyba, że bd miał wtyki i giere dostane wcześniej :p ).

Pozdrawiam!
02-09-2011 21:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: RomanSzondi
Plus za jakość i auto duck.
Minus za komentarz (jakbyś grał w tę grę za karę) i ten cholerny stempel w prawym dolnym rogu ("wiem, na jaki kanał wszedłem do jasnej cholery!"- tak była moja reakcja).
02-09-2011 22:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: RomanSzondi
Naprawdę? Za karę? DNF mi się podoba, mogę grać cały czas. W resztę gier też. Choć fakt następnym razem muszę się zchilloutować, bo zbyt poważnie to chyba wyszło.
Cholerny stempel to zabezpieczenie przed kradzieżą. Tak głupio to brzmi, ale cóż, to już będzie.
Dla mnie jest wręcz niewidzialny.

No i nie wszyscy jednak wiedzą. Kiedyś ludzie pomylili mój film z filmem jakiegoś innego typa i potem dostawałem dziwne komentarze. Dopiero gdy dotarło to do nich że to RomanSzondi to zrozumieli jacy z nich debile.
02-09-2011 23:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5