Post Reply 
VVitchaven zamknął konto
Author Message
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: VVitchaven zamknął konto
Masowe samobójstwa wśród fanów, komentarze w stylu: "Co ja będę robil na jutube? Kto mnie poprowadzi przez życie? NIEEE ROB NAM TEGO! :/ "

VVitchaven, coś ty zrobił swoim fanom!

W sumie, bym chyba padł ze śmiechu jakby znowu wrócił za 2-3 dni albo nawet krócej. A jeszcze śmieszniejsze, by było jakby fani nie chowali do niego urazy.

W sumie, nie ma co płakać. Nic, oprócz przekleństw nie wnosił. Z Let's Play robił sobie jaja. Wielu ludzi poszło w jego ślady. Zamiast przedstawiać grę to on tylko, co drugie słowo przekleństwo. Nie wiem, co fani w nim widzieli jego. W końcu, wszystkie odcinki ma takie same. Te same zwroty.
08-08-2011 06:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: VVitchaven zamknął konto
Pisałem z nim teraz na kanale (oczywiście odblokowanie mnie, okazało się sprytnym planem VV!) i cóż, gościu chyba jest mniej inteligentny niż poprzednio. Dziecinne docinki, teorie wyssane z palca (monitorowałem jego kanał, lol), a potem szybki blok, kiedy grunt zaczyna się usuwać spod nóg. Łiczejwenie, jesteś taki sztampowy.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
08-08-2011 08:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKonZeb Offline
*

Posts: 72
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: VVitchaven zamknął konto
Ja pana VV nie oglądam i nie wiem co i jak z nim ale po sądząc po głosie to on w niektórych momentach miał płakać.
08-08-2011 10:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: VVitchaven zamknął konto
Eh. Szkoda, bo bylo zabawnie.

Swoja droga przez chwile liczylem na to ze z tym "kfiatkiem" to on sobie robi tylko tzw "jajca"..
(This post was last modified: 08-08-2011 10:28 by Selevan.)
08-08-2011 10:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: VVitchaven zamknął konto
No nie wiem jak wy, ale ja bym chciał zostać poinformowany przez zagrajmera że robi sobie dłuższą przerwę. Może nagrał ten film dlatego żeby podkreślić powagę sytuacji?

Co do jego zagrajmy nieraz prowadził na bardzo wysokim poziomie zagrajmy (np. HAWX gdzie sporo się nagadał o samolotach).

Tak samo mnie dziwi że według was zagrajmerzy powinni mieć bóg wie jak ogromną kulturę osobistą (najlepiej powinni banować za słowo "kurde" w komentarzach bo to poziom obniża) a co się okazuje? Że tacy się NAJLEPIEJ sprzedają. Bądź co bądź większość widzów zagrjamerów to gimnazjaliści więc trzeba mieć sposób żeby ich przyciągnąć.
08-08-2011 10:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: VVitchaven zamknął konto
Sposób jak pani Zgaga? Jeżeli ktoś nie ma czym zaimponować innym to imponuje głupotą, a ludzie tacy jak ty mu przyklaskują. Dziwny jest ten świat.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 08-08-2011 11:05 by punio7.)
08-08-2011 11:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: VVitchaven zamknął konto
Powaga sytuacji? Jakby taki Bungo wreszcie napisał, że odchodzi, ograniczając się do biuletynu, i tak ludzie by to "przeboleli". Gdy Niezapominajka robiła przerwę na miesiąc, ograniczając się do wpisu, jakoś wielkiej afery wśród jej fanów nie widziałem. Po za tym, po co się męczyć robieniem filmiku, jak nawet sytuacja życiowa jest trudna, gdy napisanie paru zdań to dosłownie pół minuty roboty?
Ps. Nie rozumiem ani postawy VVitchavena, ani jego fanów. Czy oni w ogóle czytają, co pisze "druga strona"? Czy tak trudno napisać coś tak, by do nich dotarło, by czytając ich odpowiedzi nie dochodząc do wniosku "Kurde, czy ja coś innego napisałem?".
08-08-2011 11:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: VVitchaven zamknął konto
(08-08-2011 10:37 )VebVe Wrote:  No nie wiem jak wy, ale ja bym chciał zostać poinformowany przez zagrajmera że robi sobie dłuższą przerwę. Może nagrał ten film dlatego żeby podkreślić powagę sytuacji?

Powagę? Kanał mu umiera? Rozwodzi się z mikrofonem? Komputer mu strajkuje?
Ogladam Let's play kilka ładnych lat. I jakoś nie widziałem dotąd nic (u tych zagranicznych of korz) takiego pogrzebu z okazji przerwy. Zwyczajnie i naturalnie informowali. Bez dramatyzmu.

Quote:Tak samo mnie dziwi że według was zagrajmerzy powinni mieć bóg wie jak ogromną kulturę osobistą (najlepiej powinni banować za słowo "kurde" w komentarzach bo to poziom obniża) a co się okazuje?

Twoje generalizowanie i ślepota już dawno przestały być zabawne, teraz są tylko idiotyzmem.

Quote:Że tacy się NAJLEPIEJ sprzedają. Bądź co bądź większość widzów zagrjamerów to gimnazjaliści więc trzeba mieć sposób żeby ich przyciągnąć.
Uraczę cię zabawniejszą analogią - najtańsze prostytutki też mają największą klientelę. Ale jakoś z korzystania z ich usług nikt się za bardzo nie chwali. Krótko - lepsza jest najkrótsza droga, po trupach do celu? Podjudzać młodzież do 'kurwa, yeah pięknie!', czy może mówić coś ciekawszego, a także zachowywać się jak dorosły facet?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 08-08-2011 12:00 by Lavos.)
08-08-2011 11:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: VVitchaven zamknął konto
Quote:Twoje generalizowanie i ślepota już dawno przestały być zabawne, teraz są tylko idiotyzmem.
Twoja głupota, trolling i szukanie sensacji na dramatyzmach też przestała być zabawna...

Quote:Podjudzać młodzież do 'kurwa, yeah pięknie!', czy może mówić coś ciekawszego, a także zachowywać się jak dorosły facet?
Przynajmniej to robi z przyjemnością i nie "kurwi" (przepraszam za określenie) na partnera jak spora część "poważnych" zagrajmerów.


Też mnie interesuje czemu akurat pseudo dramę rozsiewają wokół niego osoby które go hejtują czy szukają dramy. Jeśli komuś się nie podoba to co robi VV ma jakieś tysiąc innych zagrajmerów którzy mniej lub bardziej przypadną do gustu. Po co robić sobie samemu butthurt rozpisując się w takich tematach jaki to VV idiota bo zrobił dramatyczny filmik? Nie podoba się to nie oglądaj. A jeśli śledzisz jego kanał mimo tego że go nie lubisz jesteś z całą pewnością idiotą i na twoim miejscu bym się zabił jakbym miał aż tak nudne życie.
08-08-2011 13:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: VVitchaven zamknął konto
(08-08-2011 13:29 )VebVe Wrote:  Też mnie interesuje czemu akurat pseudo dramę rozsiewają wokół niego osoby które go hejtują czy szukają dramy.
Wypowiadanie się w temacie i wyrażanie opinii to nie "drama", ani "hejtowanie".

(08-08-2011 13:29 )VebVe Wrote:  Po co robić sobie samemu butthurt rozpisując się w takich tematach jaki to VV idiota bo zrobił dramatyczny filmik? Nie podoba się to nie oglądaj.
Pisze ten, którego chyba najbardziej boli dupcia przez ten temat.
A "nie podoba się to nie oglądaj" tutaj nie pasuje. Bo z takiego zachowania można się przynajmniej pośmiać. To takie dobre w swojej głupocie, że nie można tego zostawić bez odzewu.

(08-08-2011 13:29 )VebVe Wrote:  A jeśli śledzisz jego kanał mimo tego że go nie lubisz jesteś z całą pewnością idiotą i na twoim miejscu bym się zabił jakbym miał aż tak nudne życie.
A Ty bronisz faceta, którego w życiu na oczy nie widziałeś i zapewne nie zobaczysz. Musisz mieć nudne życie, skoro tak postępujesz, czyż nie?
08-08-2011 16:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.109 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.324 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.928 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.186 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 20 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5