Post Reply 
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Author Message
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Witam wszystkich, chciałbym rozpocząć dyskusję na temat możliwe już wam znany. Użytkownik naszego forum napisał pewną notatkę na swojej stronie, jak możecie się zorientowac po tytule, mam na mysli użytkownika CTSG.

Ja sam uważam, że CTSG postąpił dobrze. Przelał na klawiature swoje myśli co do dzieciaków w wieku 9-15 lat czekające tylko na filmiki z "Majnkrafta".
Co prawda jestem niewiele starszy ponieważ mam tylko te 16 lat, ale nie oglądam jego filmików tylko dla serii Minecraft.

Pozostawiam wam pelne pole do popisu.


Link do artykulu
(This post was last modified: 03-10-2011 17:21 by baku10x.)
03-10-2011 17:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zebeskull Offline
*

Posts: 22
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Nie zapomnij, że tylko jedna rzecz jest gorsza od dzieciaków spamujących na temat Minecraft'a - dzieciaki nagrywające Minecraft'a, licząc cicho, że osiągną taką popularność co ich "idole". Ta gra zdecydowanie się przejadła, ale dzieci tego nie pojmują.
03-10-2011 17:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Meh,
CTSG powoli stawał się fap materiałem, jestem w pełni uznania za to że napisał ten drama post przed osiągnięciem polskiej subówki ostatecznej,
Co jeszcze, minecraft jest spoko, jego społeczność mnie wa.
Polski YT dalej kuleje, dzieci chcą minecrafta, a my żyjemy dalej, nic specjalnego.
03-10-2011 18:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Nic nowego nie powiedziałem, to raczej zbiór wypowiedzi i odpowiedzi na indywidualne pytania/opinie pod filmikami i na moim kanale. Obawiam się niestety, że artykuł nie dotrze do tej młodszej części moich widzów o których piszę.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
03-10-2011 18:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Zawsze możesz zrobić filmik i powiedzieć ważniejsze sprawy poruszone w tym artykule.
03-10-2011 18:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
CTSG ale ważne że wyraziłeś to co myślisz, a to czy dotrze czy nie to zależy od twoich odbiorców :) Co do widzów, to racja że te małe "bąble" są niezwykle upierdliwe :)
03-10-2011 19:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Filmik byłby dobrą opcją żeby przekazać wiadomość.
03-10-2011 19:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
adimus11 Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Smutna prawda CTSG, robisz i fajne zagrajmy i inne różne filmiki z gier. Jednak tzw. "dzieci minecrafta" mnie dobijają, ostatni spacerowałem po kanałach i zobaczyłem że wiele "dzieci" wiek +/- 12 lat łapie po 100 widzów za pikselowte filmiki z dennym źle nagranym komentarzem. Jak chcesz aby trafiło do tych nie do końca rozgarniętych widzów to nagraj Kanciastą codzienność w której czytasz swój tekst.

Pozdrawiam
03-10-2011 20:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
(03-10-2011 20:30 )adimus11 Wrote:  Smutna prawda CTSG, robisz i fajne zagrajmy i inne różne filmiki z gier. Jednak tzw. "dzieci minecrafta" mnie dobijają, ostatni spacerowałem po kanałach i zobaczyłem że wiele "dzieci" wiek +/- 12 lat łapie po 100 widzów za pikselowte filmiki z dennym źle nagranym komentarzem. Jak chcesz aby trafiło do tych nie do końca rozgarniętych widzów to nagraj Kanciastą codzienność w której czytasz swój tekst.

Pozdrawiam

Do tego dodaj machanie kartką przez mikrofonem, oraz głos księdza na mównicy, powinno ich przekonać.
03-10-2011 20:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Zawsze można wywalić te majnkrafty na zbity pysk. Poza tym, sama gra staje się nudna. Teraz jest moda na LoLa. Osobiście czekam na wersję CTSG od LoLa.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-10-2011 22:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5