Post Reply 
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Author Message
loban1970 Offline
*

Posts: 45
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Miałem coś napisać odnośnie mojego nastoletniego rozumowania ale zobaczyłem ten twój bardzo dorosły "obrazek" i zabrakło mi słów. Dziękuje.
06-10-2011 15:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #42
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Jasne, miałeś napisać. Więcej ad hominem i offtopu. W sumie cieszę się, że moja sygnaturka (którą, co zabawne, musiałeś zobaczyć wcześniej, kłamczuszku) powstrzymuje od pisania głupot.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
06-10-2011 16:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Widzę Lavos, troll naczelny forum (nawet ma wymowną rangę "redaktor"), znowu szaleje robiąc z siebie intelektualistę-wykształciucha, który filozofię życia ma w jednym paluszku a sztukę dyskusji opanował do perfekcji - nawet lepiej od Jarka Kaczyńskiego!

Człowieku PiS stoi przed tobą otworem HAHA
06-10-2011 17:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
sony Offline
*

Posts: 12
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #44
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Jak dla mnie te wasze niektóre komentarze stają się śmieszne . Owszem jest jak jest dzieci nagrywają minecrafta bo mogą sobie ogarnąć pirata, gra nie ma celu ( wiec nie trzeba mieć super umiejętności tak jak np w grach akcji czy coś żeby sobie poradzić z grą )
Zapewne spora część z was może mnie zlinczować za to co teraz napisze ale takie jest
moje zdanie. Minecraft CTSG wypalił się już w 1 odcinku Kanciastej Doliny albo może w 2.
Ja osobiście po 2 odcinku odpuściłem sobie oglądanie jego minecrafta bo mnie okropnie
zanudzał i po prostu .. widać było że to nie jest stary Minecraft CTSG. Zająłem się
innymi jego seriami : batman, resident, phailcast( ten eksperyment powiódł się . PhailCasty są jak dla mnie świetne ). I tak naprawdę ciesze się ze ctsg kończy z minecraftem. Bądź co bądź jestem jakimś "fanem" czy może lepiej jest napisać osoba która lubi grać w minecrafta i
sam go nagrywam ale tak jak napisałem wcześniej. Mineraft CTSG robiony dla zabawy i pasji dzieli wielka przepaść od kanciastej doliny robionej na sile dla zaspokojenia widzów.
Po drugie komentujecie tu młodych zagajmerow co jest dla mnie śmieszne dość ..
rzeczywiście są tacy którzy nagrywają kalkulatorem i słabo klecą zdania .. ale
są i tacy którzy mogli by nagrać odcinek na poziomie kanciastej doliny 6 i w tym momencie
takich tez zaliczacie do gówna a CTSG oglądacie .. Dla mnie takie segregowanie
materiałów jest śmieszne. Mówicie tu o dobrym materiale, dźwięku, czasem fabule.
Ale tak naprawdę nie potraficie dojść do filmów znanych youtuberow z takim podejściem
z jakim podchodzicie do filmów młodych nie znanych ludzi. Przed obejrzeniem filmu
patrzycie głownie na osobę która przesłała ten film. I wtedy zaczyna się dzielenie
materiału na gówno i na pewno dobry materiał bo to CTSG nagrał. Wszystko to
dzieje się przed obejrzeniem całego materiału. Ale taka jest prawda.
Po trzecie widziałem kiedyś post na jakimś forum Minecraftowym na temat własnie
młodych zagajmerow. Jedno zdanie mnie w nim urzekło . "Nagrywasz coś i po 3 dniach
od wrzucenia filmiku nie widać dużej oglądalności i widzów ? odpuść sobie" a potem kolejne
zdanie "Ja na swoja sławę zapracowałem ciężką praca. Nagrywam minecrafta
od wersji 1.2.1 i dlatego jestem super świetny. A ty nagrywasz go bo chcesz być sławny
jak ctsg ale ci nie wychodzi ? nie masz szans. Jest pewna różnica. Ty nagrywasz gówniane
materiały, ja nagrywam je na poziomie pomiędzy ctsg a pitchblack".
Na sam koniec powiem że rzeczywiście youtube ogarnęła fala Minecrafta i nic z tym nie zrobimy ale zamiast zająć się gadką o tym ze CTSG powinien robić minecrafta i w ogolę to się jego filmiki wielbi jakie by nie były i zamiast pisania że każdy minecraft robiony przez "nowych" youtuberow jest gównem i na nim się nigdy nie wybija jest jedną wielka głupota.
(This post was last modified: 06-10-2011 18:08 by sony.)
06-10-2011 17:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Dobra, to kto chętny na nagrywanie serii Minecraft: Wypróznienie?
06-10-2011 17:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #46
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Boję się tego cholerstwa (czyt. majkrafta) na swój dysk wpuszczać.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
06-10-2011 18:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #47
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
(06-10-2011 17:25 )sony Wrote:  Po drugie komentujecie tu młodych zagajmerow co jest dla mnie śmieszne dość ..
rzeczywiście są tacy którzy nagrywają kalkulatorem i słabo klecą zdania .. ale
są i tacy którzy mogli by nagrać odcinek na poziomie kanciastej doliny 6 i w tym momencie
takich tez zaliczacie do gówna a CTSG oglądacie .. Dla mnie takie segregowanie materiałów jest śmieszne.

Ja pisałem o WIĘKSZOŚCI (nie o wszystkich) minecraftowców i nie twierdzę, że kanciasta dolina była czymś ciekawym. Co innego kanciasta codzienność- CTSG wkładał w nią sporo czasu i pokazywał ciekawe konstrukcje, przez co oglądanie tego było ciekawe- w skrócie mogłeś zobaczyć ciekawe konstrukcje, których samemu nie chciałoby się budować. Ale kanciasta dolina... phail.

(06-10-2011 17:25 )sony Wrote:  Ale tak naprawdę nie potraficie dojść do filmów znanych youtuberow z takim podejściem
z jakim podchodzicie do filmów młodych nie znanych ludzi. Przed obejrzeniem filmu
patrzycie głownie na osobę która przesłała ten film. I wtedy zaczyna się dzielenie
materiału na gówno i na pewno dobry materiał bo to CTSG nagrał.

Patrz góra. Ponadto nie twierdzimy iż CTSG jest dobrym zagrajmerem w ogóle. Reszta gier które nagrywa- nie popełnia rażących błędów ale jest nudny.

(06-10-2011 17:25 )sony Wrote:  Na sam koniec powiem że rzeczywiście youtube ogarnęła fala Minecrafta i nic z tym nie zrobimy ale zamiast zająć się gadką o tym ze CTSG powinien robić minecrafta i w ogolę to się jego filmiki wielbi jakie by nie były i zamiast pisania że każdy minecraft robiony przez "nowych" youtuberow jest gównem i na nim się nigdy nie wybija jest jedną wielka głupota.

Dlaczego mielibyśmy tak nie mówić? Kanciasta codzienność mu wychodziła, a teraz zabrał się za robienie co nie odróżnia się niczym od dziesiątek innych średnio-klasowych zagrajmerów. Dlaczego miałbym mówić iż ktoś miałby robić coś co wychodzi mu gorzej niż to co wychodzi mu lepiej? Znudził mu się mc- ok, jest to jak najbardziej zrozumiałe, tylko dlaczego w takim razie miałbym dalej go oglądać?

No i jak wyżej nie piszemy iż każda seria minerafta jest "gównem", a już napewno nie mówimy iż nie da się na tym wybić. Tylko YT jest obecnie przesycony minecraftem. Więc po kiego grzyba wrzucać tam jeszcze więcej minecrafta? Zrób coś kreatywnego, ciekawego innego. Że ktoś może nagrywać minecrafta w sposób jaki nikt inny nie robił? Można, ale obiektywnie patrząc w 90% przypadkach nie ma to miejsca.

[Image: 88440151.gif]
06-10-2011 19:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
sony Offline
*

Posts: 12
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #48
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Słuchaj ogólnie nie mowie że "wy" jak ty to piszesz tu mi chodzi raczej ogólnie jest dużo tego typu for takich może nie znanych ale są. I natknąłem się na takie gdzie zawsze w dziale polecane kanały kiedy na kanale był minecraft szedł koment : Skończ z minecraftem, nie wybijesz się. Może rzeczywiście źle się wyraziłem i można było moja wypowiedz zrozumieć w taki sposób ze mowie tu tylko o tym forum. Przepraszam za to źle się wyraziłem. Co do tego oceniania po tym kto przesłał film to zobacz ze taka sytuacja naprawdę istnieje. Może nie tu bo jest to ogarnięte forum zagajmerskie i to może nie ma czegoś takiego bo tu trzyma się poziom i nie ocenia ludzi po tym czy są sławni. Ale zobacz ze właśnie wśród dzieciaków czy może nawet wielu nastolatków jest tak ze oceniają to oni przez pryzmat osoby która nagrywa dany materiał. I najczęściej jest tak ze tacy ludzie wielbią np. CTSG a hejtuja młodych zagajmerow. Owszem jak stwierdziłeś w ostatniej wypowiedzi można mówić ale czy jest sens ? zobacz kiedy dzieci piszą ctsg co ma robić jest to bez sensu bo skoro ma to robić na sile mija to się z celem ale jak widać wreszcie przejrzał na oczy i przestał robić to co im każą fani.
Po co mówić młodym bardzo słabym zagajmerom żeby nie robili nic ?. Bo oni maja fazę na to ze ooo będę sławny jak ctsg ponagrywam mc i będzie super ale po miesiącu jak nie zobaczą 1000 widzów na swoim koncie odpuszczają sobie albo nie zajmują się tym kontem yt zbyt często. Warto mówić "średnim zagajmerom" co robią źle, co poprawić itd. Ale wydaje mi się ze tacy średni już starają się sami jakoś reklamować, dowiadywać się co poprawiać właśnie przez takie fora jak to.

Ja jestem tak do tego wszystkiego nastawiony bo pamiętam jak ja zaczynałem może miesiąc nagrywałem z 10 widzami i trzymałem się tego, miałem zabawę i mi się udało coś co tworzyłem
się spodobało. Co najlepsze Minecraft z fabułą nie jest czymś strasznie nowym bo tego było sporo
ale jednak mi się udało. Jak chcesz zobaczyć mój kanał to : http://www.youtube.pl/user/sonynapalonyxd
chociaż pewnie widziałeś.
(This post was last modified: 06-10-2011 20:56 by sony.)
06-10-2011 20:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kacpersz1 Offline
*

Posts: 16
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #49
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
[spoiler]trohe nie zrozumialem tegoa le kit
(06-10-2011 18:14 )LavosCore Wrote:  Boję się tego cholerstwa (czyt. majkrafta) na swój dysk wpuszczać.

a ty hejcie sie nie wypowiadaj jak nie masz prawa[/spoiler]
(This post was last modified: 15-10-2011 18:05 by punio7.)
14-10-2011 17:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheSimolus Offline
*

Posts: 8
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #50
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
(14-10-2011 17:10 )kacpersz1 Wrote:  trohe nie zrozumialem tegoa le kit
(06-10-2011 18:14 )LavosCore Wrote:  Boję się tego cholerstwa (czyt. majkrafta) na swój dysk wpuszczać.

a ty hejcie sie nie wypowiadaj jak nie masz prawa

Gościu, każdy ma prawo się wypowiadać, po to jest to forum.
15-10-2011 17:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5