Post Reply 
Wasz ukochany butthurt
Author Message
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Wasz ukochany butthurt
Cicho, teraz niszczymy się nawzajem z Wan1Mas'em aka IConquerem największym znawcą horrorów i życia na forum Letsplej.pl, który wyskoczyłby z nożem na potwory z Amnezji, bo przecież krycie się jest głupie i jest oznaką słabości. A jego ulubione filmy są od Roba Zombie - to w sumie wszystko wyjaśnia : D

Btw, Seed, czemu dodałeś mnie do poleconych, a kilka dni później usunąłeś : D?
(This post was last modified: 20-10-2011 17:39 by Przemcio.)
20-10-2011 17:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Wasz ukochany butthurt
Przemcio, jakbyś nie odnotował, z tematu o butthurcie zrobiłeś sobie offtop, przez to to samo zrobiłem u Ciebie, na dodatek twoje argumenty są na poziomie twojego entuzjazmu w głosie podczas nagrywania.
20-10-2011 17:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Wasz ukochany butthurt
Jak moje argumenty są do dupy, to czemu na nie nie odpowiadasz, co? Po prostu przegrałeś, odpiszę Ci tylko na tamtym forum i cześć, nie mam zamiaru rozmawiać z fanem gore, który uważa, że zna się na horrorach : D Poza tym jesteś strasznym hipokrytą...
20-10-2011 17:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Wasz ukochany butthurt
Odpowiadam, problem polega na tym że ich nie potrafisz zobaczyć, (psss mamy syndrom butthurta)!
20-10-2011 17:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Wasz ukochany butthurt
Jakoś nie widzę dalej przykładów gier, które zżynają całkowicie fabułę z filmów, czy książek... A także nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem, ja piszę, że moje LP są w celach humorystycznych, a Ty dalej swoje o klimacie. Po prostu mam z Ciebie niezłą pompę : D Coś jeszcze masz do powiedzenia? Może coś na temat swojej hipokryzji?
20-10-2011 17:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Wasz ukochany butthurt
Nie zostałem zapytany o grę, która zżyna, primo
Secundo, jeżeli robisz je w celach humorystycznych, to albo zrób je poprawnie, a jeżeli nie potrafisz robić LP z "Horrorów" to ich nie rób, bo nie widzę tam kszty humoru. Tylko papkę.
Swoją drogą, emotikonki, co mają wyrażać emotikonki? Fail pompę? U fail hard.
(This post was last modified: 20-10-2011 17:58 by Wan1Mas.)
20-10-2011 17:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Wasz ukochany butthurt
Nie podobają Ci się moje LP, mój humor? Nie musi Ci się podobać, ważne, że podoba się innym : ) Nie zostałeś zapytany? Czekaj, zaraz Ci dam 3 cytaty (!), w których o to pytałem

Przemcio Wrote:Poza tym podaj jakiś przykład gry, która nie jest bezpośrednią ekranizacją filmu, lub egranizacją książki (nie wiem jak to nazwać) z zerżniętą fabułą.

Przemcio Wrote://Edit
Hej, zapomniałeś podać przykładów gier z zerżnietą fabułą z filmów/książek! No co, gubisz się w swoich zeznaniach, czy może nie zauważyłeś tego wcześniej?

Przemcio Wrote:przegrałeś w tym temacie i możesz dać sobie spokój, bo nawet nie umiesz podać przykładów gier, które zżynają fabułę z filmów, czy książek. I jeszcze Ty mi będziesz pisać, że ja mam słabe argumenty, a to Ci dobre...

Dobra, koniec, na tym i na tamtym forum - jesteś kolejnym trollem, z którym nie mam zamiaru dyskutować.
(This post was last modified: 20-10-2011 18:05 by Przemcio.)
20-10-2011 18:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Wasz ukochany butthurt
Przemcio Wrote:Lubie jeść kupę.

Naprawdę?
(This post was last modified: 20-10-2011 18:07 by Wan1Mas.)
20-10-2011 18:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Wasz ukochany butthurt
Can't believie, że dałem się wciągnąć w dyskusję z trollem... Myślałem, że jest trochę poważniejszą osobą : D No, ale jak osoba, która nie wymawia 'r' i mówi "Dobła, mamy go" może być poważną osobą? Powodzenia w dalszym trollingu, udało Ci się.
(This post was last modified: 20-10-2011 18:18 by Przemcio.)
20-10-2011 18:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Wasz ukochany butthurt
http://www.youtube.com/watch?v=RP3aj_f2djE

A co do R, jeżeli wyśmiewasz się z tego świadczy to tylko i niskim poziomie inteligencji, guess what :)
Nie dośc ze butthurt, to idiota :(

Dobry troll jest osobą inteligentną, spostrzegawczą i znająca mentalność ludzką, na tym forum było już ich paru, ja jestem zaledwie kiepską imitacją.
(This post was last modified: 20-10-2011 18:32 by Wan1Mas.)
20-10-2011 18:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5