Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
JimPanse Offline
*

Posts: 31
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Dostałeś garść argumentów, więc się teraz z łaski swojej wytłumacz jakich skrótów myślowych użyłeś, a nie odwracasz kota ogonem że ja nie rozumiem Twych jakże zawiłych i głębokich kontrukcji językowych. Dyskusja wymaga tego abyś każdemu argumentowi przedstawił kontr-argument, a nie próbował atakować ad personam.

Moja teoria: "Racjonalny" miał wzmocnić wydźwięk wyrazu "fakty" aby nadać mu większą moc (jak to jest skrót myślowy to ja jestem Pavarotti). Korespondowanie na posty będzie miało jakiś związek z nieodpowiednik kształtem literki "z" która swoją kanciastością zaburzała by feng shui w poście (co to ma wspólnego ze skrótem myślowym, znowu nie wiem, widać głupim jak but).

Z niecierpliwością czekam na to co odpiszesz. Muszę przyznać że bardzo lubię ten moment gdy układam sobie scenariusze możliwych, debilnych odpowiedzi, a potem okazuje się że rzeczywistość przerasta moje najśmielsze oczekiwania ;)

Btw. Zaraz się okaże że "skrót myślowy" był jeszcze kolejnym "skrótem myślowym" od innego skrótu myślowego będącego w istocie szyfrem. Widzisz, za mądry jesteś na to forum, nikt nie rozumie Twego skomplikowanego, i pełnego metafor języka :(

[Image: e0ns6.jpg]
26-10-2011 13:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - JimPanse - 26-10-2011 13:03

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 29 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5