Post Reply 
Porady dla "młodego zagrajmera"
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Porady dla "młodego zagrajmera"
Ja korzystam z Camtasia Studio, potrafi ona zapisywać pliki wideo do formatu mp4, nie pytając się prawie o nic i wypluwając plik o b. dobrym stosunku jakości do wielkości. W przypadku innych programów i plików avi, zapewne będziesz musiał poeksperymentować z różnymi kodekami i ich ustawieniami. Ja przez pewien czas korzystałem z ffdshow, skonfigurowanego do uzyskania bitrate około 2000 kb/s (kilobitów/s), było to dla filmu rozdzielczości 640x480 i 15 minut warzyło około 300 MB, strata jakości była niezauważalna (masz tutaj przykład: http://www.youtube.com/watch?v=DCBHdQWd1Kg 15 minut filmu rozmiar 290 MB, jakość filmu sam oceń). Ale jak wspomniałem była to rozdzielczość 640x480, rozdzielczości HD powinny ważyć około 2,5 raza więcej. Nie za bardzo interesowałem się robieniem filmów w Sony Vegas, więc może niech ktoś inny się wypowie jak konfigurować kodek w nim.

[Image: 88440151.gif]
25-02-2011 07:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Porady dla "młodego zagrajmera" - Adeo - 24-02-2011, 23:34
RE: Porady dla "młodego zagrajmera" - punio7 - 25-02-2011 07:20

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5