Post Reply 
Buraczek o konkursach i łapkach-srapkach
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Buraczek o konkursach i łapkach-srapkach
JJJ nie znam. Majac znikomy kontakt odnioslem kiedys wrazenie ze to chlopak ktory by raczej cos takiego po prostu wyjasnil/zalatwil. Nie znam szczegolow trudno ocenic mi sytuacje.

Z skkf wlasnie sie rozmowilem na Skype. Obaj popelnilismy rozne bledy i generalnie wspolnie nad nimi ubolewajac pozdrowilismy sie i tyle. Ja niechcacy wrzucilem go do jednego wora z debilami. On pod wplywem impulsu chcial do tego wora wrzucic CTSG. Glupie pomylki ;)

Bledem bylo ze dodalem ksywki nadeslane przez widza nie sprawdzajac ich samodzielnie. Teraz przyszly kolejne i jest ich juz ~150. Nie mam sily tego weryfikowac. Nie wiem co z tym zrobie. Przespie sie z problemem. Jak wrzuce to bede atakowac nie samo zjawisko ale rowniez konkretne osoby. Jak nie wrzuce to takie RAKIETAujki beda mialy argument ze sie czegos balem lub wymysla sobie jeszcze jakies inne teorie. Chyba rzuce moneta i tyle.

Ale teraz ide sobie pobudowac w MC :)

PS.
Duzo osob z tej listy nawiazalo kontakt. Wiekszosc z czyms w rodzaju przeprosin lub podziekowania. Ale byly tez ciezkie przypadki o ktorych moze za jakis czas cos opowiem lub napisze.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 05-01-2012 20:25 by BrzydkiBurak.)
05-01-2012 20:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Buraczek o konkursach i łapkach-srapkach - BrzydkiBurak - 05-01-2012 20:25

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5