Post Reply 
OldHesher
Author Message
BumblleHead Offline
*

Posts: 63
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #1
OldHesher
Link do kanału: OldHesher

Co nagrywasz: Nagrywam to, w co lubię grać. Najczęściej są to gry... ah, lepiej powiedzieć jakich gier NIE lubię. Są to wyścigówki, gry sportowe i... to chyba wszystko. Pozostałe gatunki gier wideo są przeze mnie zjadliwe o ile nie wielbione. Najczęściej nagrywam jednak wszelkiej maści shootery, gry RPG i... parę gier MMO

Opis: Nagrywaniem Lets Playów zająłem się jakiś miesiąc temu. Niestety przez problemy z prawami autorskimi musiałem stworzyć nowe konto i spróbować swoich sił na nowo. Teraz jestem nieco ostrożniejszy jeżeli chodzi o wszelkiej maści ostrzeżenia od YouTube. Staram się by moje materiały były jak najlepsze nie tylko z technicznego punktu widzenia, ale także aby były jak najbardziej interesujące. Nie jestem pewien, czy mój głos nadaje się do Lets Playingu, ale to nie mnie jest to oceniać.
Jeżeli chodzi o jakość audio w moich materiałach, to głos nagrywam mikrofonem z Guitar Hero (jest to mikrofon dynamiczny, z tego co czytałem), gdyż dostałem go kiedyś od kolegi, który go nie potrzebował, a że mikrofonik jest na USB to niema tak słabej jakości jak mikrofony analogowe (?) na wejście mikrofonowe. Jeżeli zbiorę więcej pieniędzy to zainwestuję je w lepszy mikrofon z redukcją szumów, pop filtrem i... wszystkim co najlepsze ^^
Wszelkie rady mile widziane. Chciałbym aby mój kanał rozwinął się jak najbardziej, tak więc krytyka też się przyda (to dzięki niej człowiek się uczy). Pozdrawiam, Hesher (aka BumblleHead)

Oj, Hesher, Hesher. Miesiąc na forum, a regulaminu działu nie przeczytał. Temat do kosza — apparatus
(This post was last modified: 07-01-2012 02:13 by appareil.)
07-01-2012 00:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
OldHesher - BumblleHead - 07-01-2012 00:18

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split] OldHesher Ozzy 4 667 29-03-2012 13:46
Last Post: Ozzy

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5