Post Reply 
Klub Kolekcjonerów Filmów... czy cuś w ten deseń
Author Message
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Klub Kolekcjonerów Filmów... czy cuś w ten deseń
A jednak to zrobiłeś. Mój ostatni zakup nie był udany Powiem więcej - był tragiczny. Szukając filmu na piątek, kupiłem w Media Markcie za 14 zł film wojenny "Ostatnia Bitwa Tygrysa". Tytuł kojarzyłem, ale nic o nim praktycznie nie wiedziałem (nie czytałem recenzji).
Wieczorem, po dodatkowym zakupie alkoholu i jedzenia (popcornu do przygotowania sobie nigdzie nie mogłem dostać, co mnie wkurzyło, więc kupiłem chipsy) odpaliłem film i zaczęły się pierwsze schody. Po informacji "Ostrzeżenie, bla bla bla" płyta się zacinała i nic. A była niezarysowana, pudełko standardowe. Więc ręcznie uruchomiłem menu. Niezbyt imponujące - Start, Sceny, Wyjście. Nawet opcji nie było, aż dziwne.
No i odpaliłem film. Moim oczom ukazała się jakość taniego filmu na tanim VHS, w jakich gustował (i gustuje wciąż) Quentin Tarantino.
Pierwsze 6 minut filmu mówi wszystko, a ja obejrzałem cały: http://www.youtube.com/watch?v=40IMflTPHTw Naprawdę jest tam taka jakość, a amerykańscy żołnierze z II wojny uzbrojeni w M16 to widok niesamowity. Polecam wyszukać fragment, gdzie Niemcy walczą z partyzantką francuską uzbrojoną w broń rodem z lat 60-tych, 70-tych.
W sumie nie oglądało się jednak źle (po za tym, że odkryłem, iż nie smakuje mi ciemne piwo, które kupiłem sobie do spróbowania, nigdy więcej ciemnego piwa), ale myśl o wydaniu tych 14 zł (gdy mogłem kupić np box różnych filmów za 19,99) bolała i skłoniła mnie do napisania tej urzekającej historii.
(This post was last modified: 11-04-2012 21:42 by Roofix.)
09-04-2012 00:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Klub Kolekcjonerów Filmów... czy cuś w ten deseń - Roofix - 09-04-2012 00:05

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5