Post Reply 
Kino ssie
Author Message
Wawrzyn3 Offline
*

Posts: 9
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Kino ssie
Mam takie szczęście, że zawsze jak idę do kina, to musi się pojawić ta jedna osoba, która skutecznie rozpieprza cały seans i budzi we mnie odruchy mordercze. Mam wtedy autentycznie ochotę wstać i takiemu jegomościowi (z reguły jest to przygłupi facet) walnać w łeb i kazać się zamknąć. Ja rozumiem, jeżeli film z góry skazany jest na porażkę, zbiera dramatycznie złe recenzje i od recenzentów i od znajomych, którzy już na ów produkcji byli, to wtrącenie komentarza podczas seansu jest do przeżycia. Jednakże jak idę na film, którego wyczekiwałem już długi czas i nawet postanowiłem, że pójdę na premierę, a jedyne co słyszę to jakiegoś debila, który gada non stop, komentuje każdą scenę i zaśmiewa się przy tym jak świnia, to niestety cała przyjemność pryska i wtedy nawet dobry film wydaje mi się gówniany. Taki jest niestety problem z tym miastem, że górę nad każdym innym kinem biorą multikina, które przyciągają takich widzów. Najgorzej jest jednak jak zbierze się grupka chichoczących nastolatek, które uważają, że są paniami świata. Byłem z dziewczyną na Paranormal Activity 3 bodajże i jako, że lubię filmy, które wydają się być amatorskie z powodu kręcenia "z ręki", to cała seria tych filmów ma u mnie miejsce sentymentalne. Nie oceniam wartości merytorycznej 3 części, która była słaba jak barszcz, jednakże podczas sensu 2 rzędy przed nami siedziało 5 nastolatek, które od samego początku gadało, piszczało i śmiało się mając w dupie innych widzów. Po 20 minutach ich ciągłego ględzenia jeden z facetów nie wytrzymał i wykonał akcję, którą do dzisiaj wspominam z rozbawieniem. Poświęcił swój popcorn i wysypał go dziewczęciu, które gadało najgłośniej na łeb ze słowami, by się w końcu zamknęła. Gdy zaczęła pyskować nagle zjawiła się osoba odpowiedzialna za salę i uprzejmie wyprosiła ów dziewczynę jakby to wszystko było jej winą, a reszta koleżanek poszła za nią. Jakby tylko zawsze pracownik kina był tak stanowczy w stosunku do notorycznie gadających to seanse były by znacznie przyjemniejsze.
16-04-2012 12:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Kino ssie - Gik - 13-04-2012, 22:39
RE: Kino ssie - Moje Granie - 13-04-2012, 23:06
RE: Kino ssie - Roofix - 13-04-2012, 23:38
RE: Kino ssie - Elwood - 14-04-2012, 09:41
RE: Kino ssie - TaboretPL - 15-04-2012, 02:59
RE: Kino ssie - Roofix - 15-04-2012, 18:29
RE: Kino ssie - Gik - 15-04-2012, 19:20
RE: Kino ssie - Roofix - 15-04-2012, 19:30
RE: Kino ssie - ADominacja - 15-04-2012, 23:01
RE: Kino ssie - Wawrzyn3 - 16-04-2012 12:25

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5