Post Reply 
Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Author Message
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Mnie po prostu zadziwia ten cały fenomen duetu rock&rojo. W ciągu roku udało im się osiągnąć bardzo dużą popularność, zdobyć całkiem pokaźną armię fanatyków. Na pewno mieli dużo szczęścia bo wstrzelili się idealnie w nisze, ale również i umiejętności. Rock bardzo dobrze się wysławia i ma dar opowiadania. To prawda, że jest bezkrytyczny i przesadza z byciem "poprawnie politycznym", ale to chyba taki typ człowieka. Rojo jest na pewno przebojowy i charyzmatyczny, ale niestety gorzej u niego z płynnością i "jakością" wypowiedzi. Jest również bardzo dziecinny, ale przez to udało mu się porozumieć z głównym targetem - ludźmi 12-20l. Ostatnio rojo stał się nudny przez to, że praktycznie każdy jego gameplay polega na darciu ryja.

Największym zarzutem jaki do nich mam jest subiektywne odczucie, że nie są do końca szczerzy, nie mówią to co myślą. Nie wiem może to moja zchiza, ale oglądając Angry Joe'a, wonzia czy TotalBiscuita nie mam takiego wrażenia.

A ten zlot to lekka parodia. Goście, którzy są zwykłymi komentatorami rozdają autografy (nawet perla dawała autografy), zachowują się jak jakieś gwiazdy, jacyś idioci chodzący z tarczami i krzyczący tarcza szmato czy mordor, lol. Mimo wszystko na miejscu roja czy rocka też byłbym zadowolony, bo takiej armii dzieci, która ci łechta ego na próżno szukać :)
26-04-2012 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Gdzie siedzą polskie jutuby ? - Sou - 24-04-2012, 08:55
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ? - wolf - 26-04-2012 16:20

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Reklamowanie się - gdzie najlepiej? Vedoos 18 6.757 26-07-2012 21:56
Last Post: ogm

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5