Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
GunslingerP Offline
*

Posts: 9
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #122
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Quote:Łatwo jest odróżnić, kto robi to dlatego, że mu się to podoba a kto dla jak największej ilości "sópuf"(naleganie do subskrypcji na każdym kroku itd.). Ja ogólnie nie przepadam za ludźmi pilnującymi swojego e-penisa.
Youtube jest z definicji miejscem, gdzie udostępnia się filmy dla innych ludzi by je oglądali. Namawianie to co innego, ale kto normalny robi tylko dla siebie i wrzuca to na Youtube?
Quote:Dodatkowe konta-kukiełki, którymi np. spamują konkurencję, oceniają pozytywnie własne filmu, polecają swoje inne konta, itp.
Kolejna durnota, która pewnie wynika ze złego przedstawienia problemu. Jeżeli na Youtube wrzucam filmiki na temat gier, sportu, jak gram na gitarze, jak bawi się mój kotek etc. to chyba lepiej dla każdego tematu stworzyć osobny kanał niż żeby widz musiał przekopywać się przez całe to badziewie by znaleźć to co go interesuje. Myślę, że jeżeli będzie miał inne swoje kanały polecane na kanale to nic złego się nie dzieje.
Quote:Dziękowanie za widzów, szczególnie przez tych, którzy zapytani o to twierdzą, że nie robią filmów dla liczby widzów. Jednak za każde dodatkowe setki czy później tysiące dziękują, mówią jak to się tego "nie spodziewali", robią bonusy, itp. Druga sprawa, to twierdzenie, że robią filmy dla siebie i "nie obchodzi ich" opinia innych, oraz oczywiście nie przyjmują krytyki. Jeśli robi się coś dla siebie, to nie powinno się tego wystawiać na publikę, a jak już, to zawsze można wyłączyć opcję dodawania komentarzy.
Co jest w tym złego, że jeżeli stuknie mi 1 000, 10 000, 100 000 widz to zaznaczę to w opisie filmiku? Jak ktoś twierdzi, że robi filmy tylko dla siebie, to nie powinien ich wrzucać na youtube, bo to zwyczajnie gryzie się z logiką. Nawet więcej, to po prostu hipokryzja!
Quote:Mnie wkurza gdy podczas robienia fabularyzowanych zagrajmy z gier (...) zagrajmerzy namiętnie używają liczby mnogiej(sprawdzimy,idziemy,zobaczymy itd.).. skoro się już biorą za fabułę to niech walczą z nawykami.
Co jest złego w powiedzeniu "sprawdźmy co jest w tej skrzyni" lub "zobaczmy co się dzieje za rogiem"? No co? :D
16-05-2012 01:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - GunslingerP - 16-05-2012 01:25

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5