Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #125
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(21-05-2012 03:29 )rydykiulus Wrote:  - tzw. "blind LP", czyli granie w grę bez żadnego przygotowania, dla mnie podstawą jest, że jeśli robi się LP to trzeba umieć grać w tą grę albo chociaż poczytać GameFaqs czy jakiś poradnik. Ostatnio bez przerwy na takie LP trafiam i to jest denerwujące, bo nagrywanie LP to praktycznie zero wysiłku, takie pseudohobby, więc chociaż na poznanie gry możnaby poświęcić czas. Zawsze też można wyciąć błędy/nagrać jeszcze raz/cokolwiek...

Chryste, ile masz lat ? Starsi rocznikowo gracze w ogóle nie wiedzą co to są poradniki bo nigdy ich nie potrzebowali , po prostu wychowali się na grach bez dostępu do jakiejkolwiek pomocy od strony trzeciej (dla mnie te poradniki są zmorą dla graczy dzisiejszych czasów, każdy młodszy gracz woli sobie spojrzeć do poradniki niż pomyśleć przez chwilę co robić dalej). Po za tym gdzie ma być tutaj frajda z odkrywania nowych "możliwości" jeśli o nich szybciej przeczytamy w poradniku ? Granie na ślepo nie ma sensu w przypadku jeśli się gubisz i przeciągasz w nieskończoność. Po za tym chcę widzieć nagrywanie gier typu "horror" granych poraz n-ty raz.

(21-05-2012 03:29 )rydykiulus Wrote:  - pier..lenie o sprawach technicznych czy wymówki czemu jest źle itp., jeśli już chcesz wrzucać LP to podstawą ma być dobra jakość i gadaj w nim na temat gry, a nie o tym jakie miałeś problemy z nagrywaniem, albo to że w 15 minucie przeszkodziła ci mama, bo chciała ci dać kanapki i musiałeś nagrywac od nowa jakby to kogoś obchodziło

Od tego są "cuty", na serio, ja jeszcze nigdy nie musiałem od nowa rozpocząć nagrywać z powodu jakiś czynników zewnętrznych, po prostu cut i pauza. Co innego jest gadanie o aktualizacji sprzętu np.zamianie mikrofonu, to wtedy nagrywający powinien coś powiedzieć bo inaczej 20 razy powtórzy się to samo pytanie w komentarzach.

(21-05-2012 03:29 )rydykiulus Wrote:  - robienie "śmiesznych" głosów, jakieś wygłupy, śpiewanie. Żenada poprostu.

To już zależy od końcowego efektu, niektórzy mają jednak talent do przestawienia głosu (Gronkh) ale to tylko pojedyncze przypadki. Po za tym, ja nie idzie się wygłupiać podczas grania wspólnego (together) :D ?
21-05-2012 07:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Andzia639 - 21-05-2012 07:58

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 29 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5