Post Reply 
youtube,pasja,widzowie,problemy
Author Message
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #1
youtube,pasja,widzowie,problemy
Witam chciałem z wami przedyskutować pewne problemy które zauważyłem na YouTube.
1.Problem to ten że bardzo ciężko jest zdobyć widzów/fanów jak kto woli,
wiem co teraz powiecie-nagraj z maincrafta lub zrób serie z lola,
tyle że problem w tym że ja swoje filmiki chce i robię z pasji z pewnej zajawki a gdy widzę dziecko które ma 100filmików z minecrafta i mówi 1 słowo co pół godziny a ma 5tyś widzów,to mnie szlak trafia.
Nie to nie zazdrość ale to zaśmiecanie i torowanie drogi nam youtuberom
którzy robią coś z pasji,zajawki,starają się być lepsi z każdym filmikiem.
2.Oglądalność jest też sporą przeszkodą ponieważ mało kto ogląda filmiki
o tematyce starszych gier.Popyt jest na gry typu Battlefield 3 czy Max Payne 3,wiem to jest nowe ale ja sam też lubię obejrzeć let"s playe z starszych gier które niestety zbierają negatywne komentarze lub oceny albo maja mało wyświetleń mimo wielkiego wkładu zagrajmera.
3.Jak odnaleźć samego siebie?dziwne nie?ale prawdziwe ponieważ większość youtuberów tworzy na własny oryginalny sposób,ja np.zachowuje pewien kontrast,zależnie od gry dostosowuje zachowanie
(raz drę ryja i rzucam kur**mi na lewo i na prawo,a raz na spokojnie sobie gram i komentuje daną grę).O co mi chodzi?chodzi mi o fakt że mało kto odbiera to pozytywnie są zagrajmerzy którzy drą ryja tak że zdejmuje słuchawki albo ściszam filmik,i są ludzie którzy kręcą filmiki na spokojnie
lecz wiele razy widziałem jak ktoś mniej znany kręcił filmiki zachowując kontrast podobny do mojego.Wychodziło mu to znakomicie lecz niestety został zhejtowany że jest nieprawdziwy kopiuje z innych youtuberów itp itd.Czy ja nie mogę w swoim filmiku poprzeklinać i drzeć ryja?widocznie nie bo ktoś zrobił to przede mną i niby ja to skopiowałem tak jak i słowa i powiedzenia np.gdybym w filmiku powiedział "ALE MORDOR!!!" od razu dostałbym milion hejtu że kopiuje z Roja,sorki ale słowo Mordor każdemu kojarzy się z chaosem.Wiec pytam jak być oryginalnym?
4.Naciągane komentarzre na siłę podam wam przykład
JJ joker który jest świetnym zagrajmerem zebrał masę fanów dzięki minecraftowi ostatnio oglądałem sobie jego serie z gry chyba sonic,i nie rozumiem czemu ludzie na siłę piszą komentarze typu "2:22 Ro***bał mnie ten tekst" a tekst nie był nawet śmieszny.Wiem co powiecie ale nie to nie tylko moja opinia czy takie komentarze dla samego przypodobania się są dobre?No i sprawa ze pisaniem spoko filmik albo dobry filmik,zazwyczaj ktoś kto tak komentuje nie obejrzał nawet 5 minut.Ja zawsze oglądam cały filmik i staram się dawać komentarz dotyczący filmiku co w nim fajne lub co w nim złe.
5.Wreszcie sztuczni widzowie załóżmy masz 300 widzów co z tego jeżeli nikt cie nie ogląda bo zdobyłeś widzów spamując lub ewentualnie mówiąc osobom z reala/gildii/nie wiem pracy xD żeby cie zasubowali lub lecisz na zasadzie sub for sub(kiedy ktoś tak do mnie pisze nie odpisuje komentarzem typu wypier*** tylko oglądam jego filmy jeżeli ktoś się stara widać że jest jakiś progres daje tego suba a jeżeli ktoś coś robi na siłę to sorki bardzo)jaki w tym sens?.
6.Ocenianie Filmików to temat rzeka nienawidzę czegoś takiego jak ocenianie negatywnie z przypadku lub nie uzasadnione,wierzcie lub nie przez 3 lata na YouTube dałem tylko 2 minusy bo filmiki były bardzo głupie,po co dawać minusy,po co się pytam nie lepiej napisać komentarz?powiedzieć co jest źle co zmienić.Taki komentarz i pomorze i nie zniechęci danej osoby.
7.Pomoc od innych youtuberów,chodzi mi o rady od lepszych youtuberów
co do filmików,co mógłbym zmienić,do czego przykładać większa uwagę itp.Rozumiem że niektórzy maja w skrzynce dziennie 10tyś wiadomości ale są dobrzy youtuberzy którzy sami w filmikach mówią ze maja mało wiadomości,ale gdy ktoś napisze o rade to nie raczą nawet odpisać,nie chodzi o to żeby wydukał coś typu wkładaj w to serce bla bla bla.Dlaczego taki koleś nie obejrzy mojego filmiku i nie doradzi co źle itp.Zamiast tego woli zachować się jak wielka gwiazda i nie odpisać lub napisać nie reklamuj się mimo że np.napisałem nie liczę na lajka pod filmikiem ani na suba tylko na rade.Kumam nie masz czasu ale czy poświecić 5 minut to tak wiele?a mi to pomorze ogromnie.

To na tyle piszcie co o tym sądzicie tylko bez żadnych spinek i pouczeń liczę na jakąś poważna dyskusje pozdrawiam Bezelo.
Ps.Sorki za błędy:) naprawdę starałem eis dać wszystko z siebie w tym poście.


Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
(This post was last modified: 04-06-2012 21:28 by bezelo.)
04-06-2012 20:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
youtube,pasja,widzowie,problemy - bezelo - 04-06-2012 20:01

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.540 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.903 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.712 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.425 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.346 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.448 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.331 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.319 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 11.014 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.089 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5