Post Reply 
Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Author Message
jakdiablo5 Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Nie wiem czy wniosę coś nowego do tematu. Ale wg mnie istnieje jeszcze kilka sposobów które nie zostały tu przedstawione(chyba, że moja czytanie ze zrozumieniem strasznie kuleje). Jednym z tych pomysłów jest dodawanie odpowiedzi video, nie mówię tylko o tym żeby dodawać tym sławniejszym YT'berom, ale można np. brać udział w akcjach promowania kanału stworzonych przez mniej znanych ludzi(większa szansa na to, żeby wystąpić w takiej akcji tj. wygrać ją). Widzę, że tutaj niektórzy mają takie podejście, że suby same urosną, że wystarczy mieć dobre filmiki, a tak nie jest bo istnieje wielu ludzi którzy mają materiały o bardzo wysokiej jakości wizualnej czy merytorycznej, ale mało osób ich ogląda. Są też osoby które mają taki "dar", że oglądasz ich słaby materiał, ale chcesz zostać do końca(ostatnio jeden taki MNIE zainteresował a nagrywał bardzo słabo). Znowu trochę pogmatwana ta moja wypowiedź, ale jakąś wartość chyba ma?

Pozdrawiam :)

PS: Widzę, że poziom tego forum jest większe niż poziom konkurencji... I dobrze, mam nadzieję, że go nie zaniżam?
26-07-2012 21:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej? - jakdiablo5 - 26-07-2012 21:29

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gdzie siedzą polskie jutuby ? Sou 54 12.871 28-04-2012 22:51
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5