Post Reply 
Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Author Message
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej?
Co do odpowiedzi wideo to powiem wam, że zdarzyła się mi taka sytuacja, iż jedna z osób która zajrzała na mój filmik w ten sposób uznała to za "nie moralny" sposób promowania się. Odpowiedź dodałem do ROJA jak to większość osób robi, bo jak wiadomo on uznaje je wszystkie jako pomoc dla innych. Od tamtego czasu mam pewien nie smak kiedy dodaje takową odpowiedź i robię to rzadziej niż bym mógł.

Druga sprawa, to trochę inne podejście to nagrywania, które odkryłem niedawno. Jest to też pewien sposób na promocję. Chcąc nie chcąc, żeby przykuć uwagę widza, trzeba czymś wyróżniać się z tłumu. Powiedzcie mi jaki sens ma nagrywanie tego samego co inni? Kiedy widz ma do wyboru np. LP jakiegoś dużego i znanego kanału, a kanału, który praktycznie nie ma widzów, to co wybierze? Myślę, że prawie wszyscy wejdą w pierwszą opcję. Logika podsuwa myśl aby kręcić coś innego, unikalnego. Sam doszedłem do tego nie dawno i szczerze powiedziawszy idąc w tym kierunku odczuwam, że w jakiś sposób się spełniam. Może i nie jest to sposób na autopromocję, ale dzięki temu takie promowanie będzie na pewno o wiele skuteczniejsze.

Teraz trzecie sprawa :D A właściwie przestroga. Dodawanie LP i rzeczy tego typu na portale typu kwejk.pl czy jebzdzidy.pl itp. jest błędem. Te portale nie ściągają do siebie ludzi, którzy chcą zobaczyć ciekawy LP na YT a raczej coś zabawnego itp.

I tak kończąc :] Ja nigdy nie uznawałem, nie lubiłem promowania się na tego typu forach jak zagrajmyw.pl Tam raczej prędzej zostaniesz olany, a twój wątek wyląduje w koszu z powodu łamania regulaminu. Jeżeli ktoś odwiedza dział "Wasze Zagrajmy" to pewnie znajdzie tam mój wątek. Jeżeli uważasz, że jestem hipokrytą i sam siebie tam promuję to przeczytaj drugie zdanie w tym akapicie.

PS
Jeżeli naprawdę nagiąłem temat tego wątku to mój post może być usunięty, ale uważam, że skoro mówimy gdzie się promować to warto też wspomnieć gdzie nie i jak nie :) Pozdrawiam

TO MNIE ŚMIESZY
26-07-2012 21:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Reklamowanie się - gdzie najlepiej? - ogm - 26-07-2012 21:56

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gdzie siedzą polskie jutuby ? Sou 54 12.819 28-04-2012 22:51
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5