Post Reply 
Rodzaje Krytyki
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Rodzaje Krytyki
(30-07-2012 21:37 )AcreedPL Wrote:  
(30-07-2012 18:00 )Gimper Wrote:  Jest jeszcze specjalny rodzaj krytyki tzw. "komentarz szpiegowski". Polega to na tym że gdy kogoś krytykujesz to nigdy nie masz racji i jesteś blokowany przez autora dzieła które skrytykowałeś
Nie chodzi mi o wymyślone słowa celebrytów.

Bo wg. mnie słowo "Hejter", nie istnieje. Ale to jest krytyka, tylko nie wiem właśnie jaka, bo nasuwa mi się nazwa "Krytyka Negatywna" o ile coś takiego jest.

Przestań, bo zaczniesz włos na czworo dzielić.
Krytyka może mieć nacechowanie negatywne bądź pozytywne (co i tak używam tutaj bardzo luźnie, gdyż krytyka sama w sobie ma bardzo jasny cel), ale i tak najważniejsze jest to, ile sam z niej wyniesiesz, jakie odniesiesz wrażenie po jej przeczytaniu i jak się do niej dostosujesz.
Jedynym podgatunkiem krytyki jest krytyka konstruktywna, chociaż musisz zważać na to, że ów konstruktywizm nie musi w krytyce występować. Często w dobrym tonie jest widziane podawanie rozwiązań w miejsce elementów krytykowanych, jednak nie powinno to być wymogiem - krytykujący może chcieć tylko wyrazić swoją opinię.

Co od krytyk szpiegowskich i tym podobnych dziwadełek, to dostatecznie dużo zostało powiedziane na ich temat w przeszłości - ot jeszcze jedna, śmieszna próba definiowania Internetu według własnego widzimisię.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
31-07-2012 06:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Rodzaje Krytyki - AcreedPL - 30-07-2012, 16:52
RE: Rodzaje Krytyki - Gimper - 30-07-2012, 18:00
RE: Rodzaje Krytyki - AcreedPL - 30-07-2012, 21:37
RE: Rodzaje Krytyki - Lavos - 31-07-2012 06:25
RE: Rodzaje Krytyki - Elwood - 30-07-2012, 19:15
RE: Rodzaje Krytyki - Infelicity - 30-07-2012, 21:56

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5