Post Reply 
Kickstarter zbawca gejmingu.
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Kickstarter zbawca gejmingu.
Quote:To ja chcę też opcję wyłączenia innych OPCJONALNYCH elementów gier. Bo tak.
Skoro mamy uszanować mniejszość, ale jednak przede wszystkim ludzi, którzy chcą tych wątków, to uszanujmy także ludzi, którzy tych wątków w swojej grze nie chcą mieć. Tolerancja musi działać w dwie strony, nie tylko w jedną, gdzie homoseksualiści są "cool", a osobom, które mają o tym inne zdanie przywiesza się tzw. "etykietkę niepoprawności politycznej".
Prosty przełącznik w opcjach i problem rozwiązany. Ktoś chce homoseksualnego Szeparda? Będzie go miał. Jak komuś się nie spodoba taka opcja, bo np. ma inny pogląd na ten temat, to wyłączy.
No i co z tego, że opcjonalna. Jest kontrowersyjna. Niektórzy nie chcą mieć takiego wyboru w grach, więc niech tolerancja działa także w ich stronę. Nie muszą przecież to być ludzie, którzy "homosiowi" najchętniej obili by twarz.

Quote:Gra to produkt, która ma trafić do jak najszerszej grupy ludzi, po co wycinać z gry poszczególne fragmenty? Może jest ktoś, do w ME zrobi sobie femshep i będzie chciał ją robić na "ciepłą"? Myślałeś o tym? Nie ma po co, wybacz, branża gier = pieniążki.
I akceptuje takich ludzi, ja sam nie czuje potrzeby wyłączania takich wątków, po prostu ich nie wybieram. Ale jest spora grupa graczy, którzy nie chcą tych wątków. Więc nie zabierajmy innym możliwości wybrania tej ścieżki, ale też umożliwmy osobom o innych poglądach w ich grze wyłączenia. Bo oni są także na swój sposób "inni" i potrzebują tego, tak samo jak homoseksualiści potrzebują partnera innej płci. Proste, tak działają kompromisy.

Quote:Bioware to mistrz trollingu, popatrz na ME3 i milion DLC.
No, pod względem trollingu chyba się ścigają z Valve i GabeNem.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 09-08-2012 10:56 by Infelicity.)
09-08-2012 10:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Kickstarter zbawca gejmingu. - Gik - 08-08-2012, 21:22
RE: Kickstarter zbawca gejmingu. - Infelicity - 09-08-2012 10:55

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5