Post Reply 
Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Author Message
Meloonikk Offline
*

Posts: 37
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
(13-08-2012 00:03 )MistPanda Wrote:  
(12-08-2012 11:41 )Gimper Wrote:  
(12-08-2012 11:29 )Meloonikk Wrote:  Bo to co mówiłem w audiologu stawiało jego opinię w negatywnym świetle, więc wolał to po prostu odrzucić.
Z tego co posłuchałem to Panda także mówił że elo hell nie istnieje, i że na każdym elo zdarzają się słabi gracze i trolle. Po prostu przedstawił to krócej i składniej niż w twoim audiologu, aczkolwiek nie powinien być to powód do bana. Myślę że jest po prostu przewrażliwiony na punkcie osób chcących się (w jego mniemaniu) na kimś wybić, nuff said.

Ahh gimperze jeżeli jeszcze przeczytasz tego posta to poznasz prawdę :)
Nie dodał swojego filmu jako odpowiedź wideo tylko reklamował swój filmik pod moimi. Kiedy dałem komentarz tłumaczący sprawę pod jego filmikiem to go skasował. Gdyby napisał do mnie na priv lub ostatecznie dodał filmik jako dp wideo to nie byłoby problemu, ale reklamowania się nie będe tolerował. Tym bardziej ze strony osoby porkoju melonika, który mówi np. "No nie wiem *pierd buzią* " "Randomowa słowa *pierd buzią*". I'm tierd of this shit >.> Nie wiem czemu wgl zrobił o tym temat na forum, widać chłopak musi się dowartościować i zwrócić na siebie uwagę skoro na jego filmiki nikt owej uwagi nie zwraca.


+ Przynajmniej dla mnie robienie filmiku i czytanie pkt. z kartki nie jest najlepszym pomysłem. Jak sie ma pojęcie na dany temat to można brać wszystko z "głowy", a nie zbierać lewe informacje na troll forach typu lol.pl gdzie jak jedna osoba mająca 2.5k elo powie, że gangplank to cudny (wgl) adCarry bo parley strzela na odległość to każdy uwierzy.


+2
Co do tego meczu corkim nie było 0/2/2 tylko 2/3/1, ale tego nie będę Ci mieć za złe. Może masz wadę wzroku. I w dodatku jeżeli twój team w lolu lami to nie obejdzie sie bez śmierci nawet jeżeli z lane wychodzi się z 2/0.


YAFUD

LoL`d, tona kłamstw, ale kutfa nie mam jak Ci tego udowodnić, choć kłamiesz i to jak pies. Co do 2-giego może faktycznie było 2/3/1, ale z lane wyszedłeś 0/2 z tego co pamiętam :*
13-08-2012 09:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Meloonikk - 13-08-2012 09:03

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5