Post Reply 
Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Author Message
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Ja się zgadzam z wami, że masa osób uważa ludzi, którzy tylko negatywnie się wypowiedzą pod ich filmem, za hejterów, sam zostałem tak nazwany przez parę osób, a jedyne co zrobiłem to skrytykowałem ich zdanie, które powiedzieli we vlogu. Jednak dla mnie hejterzy istnieją, jeżeli ktoś pisze pod filmem Kiny "ty gruba świnio" to w moim skromnym mniemaniu jest hejterem, bo ani to krytyka, ani jakaś zabawna uwaga. I nie chodzi mi o trolle, które też takie rzeczy piszą. Powiedzmy, że na 100 osób nazwanych hejterami, jedna nim jest ;).

Na forum jest temat o tym jak Rock z Jojem pojechali sobie do USA. I co tam można wyczytać? "Pojechali na żywioł riders, a nawet motorem nie jeżdżą!!!11111", "rock nie ma kasy, a sobie gry kupuje i jeździ po świecie!!!!!111".

Być może w waszym słowniku nie jest to hejterstwo, ok, może to zwykły debilizm. Nawet słynny "hejter" Wan1mas wyśmiał te spekulacje na temat tego co RR tam robią.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 14-08-2012 10:15 by yahoo.)
14-08-2012 10:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - yahoo - 14-08-2012 10:10

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5