Post Reply 
Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
yahoo Wrote:sam zostałem tak nazwany przez parę osób, a jedyne co zrobiłem to skrytykowałem ich zdanie, które powiedzieli we vlogu.
Witaj w klubie hejtuff.

yahoo Wrote:Jednak dla mnie hejterzy istnieją, jeżeli ktoś pisze pod filmem Kiny "ty gruba świnio" to w moim skromnym mniemaniu jest hejterem,
A na moje jest typem o mentalności szczyla, wybacz, na miano hejtera sobie trzeba zapracować, słyszałeś o przypadku Dino Baggio? Przemyśl, kto mógłby być hejterem, a nie szczylem, piszącym na swoim zasranym komputerze gówno, które później ludzie jego pokroju, tylko w drugą stronę, nazywają "hejtersem".

yahoo Wrote:Powiedzmy, że na 100 osób nazwanych hejterami, jedna nim jest .
Powiedzmy, że na 100 socjopatów, jeden jest zdrowy.
Wybacz, ale będąc na tubie, i oceniając innych ludzi, w większości przypadków byłem brany za jakiegoś psychola ganiającego z siekierą po osiedlach, kiedy negatywnie komentowałem czyjeś widełko, i nie mówię tutaj o komentowaniu z użyciem inwektyw bądź atakowaniu czyjejś osoby, zazwyczaj chodziło o jakość wideo, i/lub jakość merytoryczną. Nigdy podczas komentowania nie wyzwałem bądź obraziłem jakiejkolwiek osoby, chyba że ta osoba była kompletnym kretynem, a i tak byłem brany za złego wykolejeńca, który miał czelność negatywnie skomentować kogoś widełko, które w rzeczywistości było przedłużeniem czyjegoś efiuta.

yahoo Wrote:Być może w waszym słowniku nie jest to hejterstwo, ok, może to zwykły debilizm. Nawet słynny "hejter" Wan1mas wyśmiał te spekulacje na temat tego co RR tam robią.
[spoiler]

[/spoiler]
Słynny hejter? Wybacz, ale sławą nie prześcigam LavosCore'a czy innego Testovirona. Także w tej chwili powiem coś stanowczo - Ogarnij się.
Co do tematu z "Żywioł Raiders", jestem zwolennikiem balansu, nie lubię kiedy ktoś komuś za mocno ssie, ale nie będę też patrzył obojętnie, kiedy temat zamienia się w bukkake, gdzie w środku są 2 osoby, które defacto nic złego nie zrobiły. Po prostu, albo się mówi rzeczowo, na dany temat, albo bawi się w jakieś insynuację, coś z twojego poziomu.

Btw, zasługujesz na własnego, forumowego MEMA.
(This post was last modified: 14-08-2012 10:50 by Wan1Mas.)
14-08-2012 10:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Wan1Mas - 14-08-2012 10:49

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5