Post Reply 
Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Author Message
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii.
Quote:A na moje jest typem o mentalności szczyla, wybacz, na miano hejtera sobie trzeba zapracować, słyszałeś o przypadku Dino Baggio? Przemyśl, kto mógłby być hejterem, a nie szczylem, piszącym na swoim zasranym komputerze gówno, które później ludzie jego pokroju, tylko w drugą stronę, nazywają "hejtersem".

Po prostu mamy nieco odmienne pojęcie słowa "hejter", słowo to jest używane u każdego inaczej, ja tam po prostu uogólniam różnych szczylów, jak to określiłeś, czy innych nołlajfów, których hobby jest tyranie ludzi w sieci i nazywam ich hejterami.


Co do drugiej części postu, prosta sprawa, niektórzy ludzie są zbyt na swoim punkcie przewrażliwieni ;).


Quote:Słynny hejter? Wybacz, ale sławą nie prześcigam LavosCore'a czy innego Testovirona. Także w tej chwili powiem coś stanowczo - Ogarnij się.

Mogłem tamten tekścik zamieścić w , ale uznałem, że cudzysłów starczy takiej elokwentnej i oczytanej osobie jak ty :). Chodziło mi o to, że dosyć często wspominasz o tym jak to brany jesteś za hejtera, w każdym razie na konkurencyjnym forum odniosłem takie wrażenie. Zresztą takie brudasy z Polski jak my nie mogą się równać z testo. Bogactwo, KUHWA.

Quote:Btw, zasługujesz na własnego, forumowego MEMA.

Wątpię żebym był na tyle wyjątkowy, takich frajerków jak ja jest w necie pełno, sam też nie jesteś zbyt oryginalny.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 20-08-2012 22:10 by yahoo.)
20-08-2012 22:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - yahoo - 20-08-2012 22:08

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5