Post Reply 
Gramytatywnie
Author Message
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Gramytatywnie
dark_archon Wrote:Zebraliśmy 11 000zł, które trafiły na dobry cel. A co wy zrobiliście w tym czasie? Pograliście w Minecrafta? Fajnie.
I o to przede wszystkim mi chodziło. Teraz będziesz machał tą akcją, "udowadniając", że jesteś czysty niczym łza, a ludzie zajmujący przeciwne stanowisko trwonią czas na zajęcia, z których biedni i potrzebujący nie mają żadnego profitu.

BTW nie grałem w Minecrafta, dłubałem w nosie. Lubię mieć drożne drogi oddechowe, a zaczyna mnie łapać katar.

dark_archon Wrote:Ja przynajmniej nie będę się musiał wstydzić tego, co osiągnąłem w życiu.
Ja również. Nie potrzebuję jednak wspierać charytatywnie nikogo, żeby czuć się lepszym człowiekiem.

dark_archon Wrote:Aukcja CTSG skończyła się z wynikiem 1075zł. Zwycięzca przelał tę kwotę bezpośrednio na konto fundacji "Mam Serce". Gdzie w tym coś złego? Gdzie wasze anonimowe wpłaty na dobry cel o których tak pialiście? Patrzcie sobie na ręce, nie komuś, zobaczcie ile brudów powinniście posprzątać wy sami.
Niesienie pomocy samo w sobie nie jest niczym złym. Problem zaczyna się wtedy, gdy pomagający obnosi się tą pomocą, by samemu odnieść korzyści. I daruj sobie insynuowanie istnienia rzekomych brudów do uprzątnięcia. Nawet gdyby takie istniały, to póki nie jest to sprawa publiczna, to wara. Ty natomiast publicznie zachęcasz do publicznej akcji charytatywnej, więc nie rozumiem skąd zdziwienie, że ktoś Ci patrzy na ręce.

dark_archon Wrote:Jeśli nie potrafisz zrozumieć konceptu akcji charytatywnej, dlaczego tak ważne jest, żeby ludzie o niej mówili i że sam nie zbiorę 11 000zł, ale z setkami wpłacających tak, to twój problem, a nie mój. Jeśli taki Dark Archon wpłaci na akcję 50zł, to tyle. Mamy 50zł. Hura. Jeśli zbierze się grupa mogąca wpłynąć na tysiące, efekt i zasięg jest oczywiście dużo większy. Zrozumiałby to nawet człek o inteligencji kwiatka doniczkowego.
Ktoś z wypowiadających się tutaj w temacie stwierdził, że rozgłaszanie akcji charytatywnych jest idiotyczne?

dark_archon Wrote:Ja jestem z siebie dumny, cieszę się, że mogłem komuś pomóc... i tyle. Zresztą, zamiast rzucać bezpodstawne oskarżenia, wystarczyło poświęcić 5 sekund na zapoznanie się ze statutem fundacji siepomaga dostępnym na stronie, a potem przejrzeć listę wpłacających, żeby przekonać się, że znalazły się tam wpłaty również od "twarzy", które pojawiały się na filmie. Albo jeszcze lepiej, wrzucić 5zł do skarbonki. Nawet nie naszej. Jakiejkolwiek fundacji.
Good for you. Jednak to, co robię z moimi pieniędzmi to moja sprawa. I nie wspomogę żadnej fundacji z dobroci serca. Dam monetę na WOŚP, żeby przylepić sobie naklejkę i nie być zaczepianym, a w przyszłym roku przekażę (znowu) 1% podatku na bratanka mojej koleżanki ze studiów, tylko dlatego, że i tak tych pieniędzy nie zobaczyłbym, a (przynajmniej część) dostanie ktoś znajomy. Jestem złym człowiekiem, bo nie pomagam, chociaż mam taką możliwość? Nie wydaje mi się, lecz nawet jeśli, to nie zabiera mi to prawa wyrazić zdania wobec Twojej inicjatywy.


dark_archon Wrote:Wszystkie te informacje są ogólnie dostępne, ale oczywiście najlepiej poświadczać nieprawdę ze zwykłej zazdrości. Żal mi, że są ludzie, którzy z akcji szykowanej przez ponad pół roku z dobroci serca zwyczajnie plują bezpodstawnym jadem. Bo nie mają o niczym zielonego pojęcia, myślą, że pieniądze spadają z nieba i portfela mamy, a TVN nauczył ich, że światem rządzą złe korporacje, które pakują pieniądze biednych dzieciaków do kieszeni.
Zapomniałeś jeszcze dodać, że to forum jest siedliskiem trolli i hejterów z gimbazy.

dark_archon Wrote:Organizuję i biorę udział w akcjach charytatywnych od lat. Jeszcze zanim wiedziałem co to "internet" i nie zamierzam przestawać tylko dlatego, że ktoś, kto mógłby moim synem zazdrości gotówki, która poszła zamiast do jego zagrajmerowej kieszeni, na słuszny cel.
Pogratulować konsekwencji i nie kpię w tym momencie. Zazdrość? Litości. Nie podoba mi się taka forma zdobywania popularności, a to czy Ty będziesz miał 100 czy 100 tysięcy subskrybentów niewiele mnie obchodzi.

dark_archon Wrote:Wstyd mi za was panowie i jednocześnie mam nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli stawiać się w sytuacji ludzi, którym nie poszczęściło się w życiu tak jak wam.
Za każdym razem, gdy ktoś "krytykuje akcje charytatywne" Bóg zabija małego kotka.Przecież nie chcesz być mordercą milusich kotków.

dark_archon Wrote:Typowo po polsku marudzicie, jak gdyby was do czegokolwiek zmuszał. Powinniście być z siebie dumni. Może czas wyzbyć się dziecięcych kompleksów i przestać udowadniać mediom, że mają rację?
"Argument" o polaczkach/Polakach, jakże cudownie. Może odniósłbyś się do konkretnych wypowiedzi zamiast generalizować i przekłamywać to, co tu zostało napisane?

PS. Musiałem odejść od PC i w międzyczasie apparatus całkiem nieźle podsumował Twoją wypowiedź, a sam nie mam wiele do dodania, więc sobie resztę odpuszczę. Poza tymi dwiema wypowiedziami:

dark_archon Wrote:Ani jedna z przytoczonych w tym temacie krytyk nie ma najmniejszego związku z prawdą, ani nawet sensownego podłoża w rzeczywistości. I przykro mi, że przez czyjeś lenistwo w sprawdzaniu łatwo dostępnych faktów, część z was zniechęciła się do pomocy.

Czyżby?
gremlin Wrote:(...)To niezły lep na widzów, który dodatkowo buduje uczestnikom wizerunek rycerzy w lśniących zbrojach.(...)"Skoro tak bardzo Ci przeszkadza, że ktoś rzekomo ma zyskać na tej akcji, to powiedz jak sam komukolwiek kiedykolwiek pomogłeś." - samo się ciśnie na usta, prawda? That's the point.
dark_archon Wrote:Zebraliśmy 11 000zł, które trafiły na dobry cel. A co wy zrobiliście w tym czasie? Pograliście w Minecrafta? Fajnie.(...) Gdzie wasze anonimowe wpłaty na dobry cel o których tak pialiście? Patrzcie sobie na ręce, nie komuś, zobaczcie ile brudów powinniście posprzątać wy sami.(...)

I Jeszcze to:
dark_archon Wrote:Ok. Załóżmy, że się wylansowałem... i co z tego?
Co z tego? Absolutnie nic. Nie podoba mi się takie zachowanie, bo jest niemoralne w moim odczuciu i dałem temu wyraz na forum. Nie zamierzam publikować żadnych "taśm prawdy" na YT, ale z chęcią się wypowiem nieco szerzej, jeśli wyniknie jakaś dyskusja na ten temat.

Screw you guys, I'm goin' home!
04-12-2012 18:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Gramytatywnie - Lugia007 - 26-11-2012, 12:25
RE: Gramytatywnie - appareil - 26-11-2012, 13:50
RE: Gramytatywnie - gremlin - 26-11-2012, 19:25
RE: Gramytatywnie - Lavos - 28-11-2012, 18:08
RE: Gramytatywnie - Innominatus - 28-11-2012, 18:39
RE: Gramytatywnie - CTSG - 28-11-2012, 19:34
RE: Gramytatywnie - MZLJ - 29-11-2012, 10:17
RE: Gramytatywnie - CTSG - 29-11-2012, 10:49
RE: Gramytatywnie - Innominatus - 29-11-2012, 12:31
RE: Gramytatywnie - JudiMakeFun - 29-11-2012, 13:19
RE: Gramytatywnie - gremlin - 29-11-2012, 13:00
RE: Gramytatywnie - Lavos - 29-11-2012, 20:16
RE: Gramytatywnie - Innominatus - 29-11-2012, 22:20
RE: Gramytatywnie - Lavos - 30-11-2012, 00:20
RE: Gramytatywnie - MC_SOAD - 02-12-2012, 21:29
RE: Gramytatywnie - dark_archon - 04-12-2012, 15:58
RE: Gramytatywnie - appareil - 04-12-2012, 16:48
RE: Gramytatywnie - dark_archon - 04-12-2012, 16:52
RE: Gramytatywnie - appareil - 04-12-2012, 17:05
RE: Gramytatywnie - JudiMakeFun - 04-12-2012, 17:14
RE: Gramytatywnie - appareil - 04-12-2012, 18:27
RE: Gramytatywnie - gremlin - 04-12-2012 18:40
RE: Gramytatywnie - dark_archon - 04-12-2012, 18:51
RE: Gramytatywnie - Innominatus - 04-12-2012, 20:02
RE: Gramytatywnie - Lugia007 - 04-12-2012, 21:09
RE: Gramytatywnie - gremlin - 05-12-2012, 03:06
RE: Gramytatywnie - NitroZyniak - 08-12-2012, 02:43
RE: Gramytatywnie - appareil - 08-12-2012, 14:09
RE: Gramytatywnie - Baldo - 09-12-2012, 19:08
RE: Gramytatywnie - gremlin - 10-12-2012, 12:39
RE: Gramytatywnie - dark_archon - 10-12-2012, 14:32
RE: Gramytatywnie - Baldo - 10-12-2012, 14:53
RE: Gramytatywnie - Rangy - 10-12-2012, 15:11
RE: Gramytatywnie - Baldo - 10-12-2012, 17:39
RE: Gramytatywnie - gremlin - 11-12-2012, 14:11

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 34 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5