Post Reply 
Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Author Message
Grzybiarz Offline
*

Posts: 39
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Już od początku wiedziałem, że filmy oglądać mogą i zapewne będą małe dzieci, dlatego nigdy przekleństw nie stosowałem. Zdarzyło mi się ponadto otrzymać raz czy dwa wiadomość od rodzica. Pewnego razu nawet, moją rozmowę głosową z 7-letnim chłopcem nadzorowała jego matka, co przyznać muszę, bardzo mi się spodobało. W końcu kto wie co mógłbym mu powiedzieć?

Wracając jednak do prośby. Otóż, ciekawy jest pomysł wprowadzania podobnych oznaczeń, nie jest on również zbyt kłopotliwy. Ciężko jest trochę zapobiec temu, by dziecko nasłuchało się tego i owego nawet oglądając filmy z nim, jak szybko w końcu jesteście w stanie film zatrzymać?

Mooooooże i akcja nic nie da. Prawdopodobnie nic nie da. Ba, dziwna trochę to z jednej strony prośba. Podoba mi się jednak stanowisko tego pana. nie wykluczone, iż z tego jednego powodu, że orientuje się pięta przez dziesiąte co jego dziecko ogląda. Czuwa i sam się nie wyłącza.
05-12-2012 16:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl - Grzybiarz - 05-12-2012 16:28

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5