Post Reply 
Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Author Message
SiemaArczi Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Quote:Prawdę mówiąc jako hobbysta nie chcę w żaden sposób wpływać na styl mojego komentarza. Wolę, żeby pozostał on naturalny i faktycznie odzwierciedlał moje emocje podczas przechodzenia gry. Niestety czasami będzie się to wiązać z używaniem wulgaryzmów.

Nie wydaje mi się, żeby pan Irek był oburzony kilkoma wulgaryzmami w programie. Inicjatywa ta bardziej skierowana jest do ludzi którzy za dużo tych wulgaryzmów używają, nawet w języku angielskim. Można powiedzieć, że śledzę youtube od 2 lat i odnoszę wrażenie, że ludzie wcześniej hamowali się, mówili bardziej wyszukanym językiem. Dzisiaj widzę lekkość w wypowiedziach, z jednej strony to fajne, z drugiej, drażnią mnie momenty kiedy człowiek przeraził się jakiegoś stwora i wydziera niezliczoną ilością "Fuck" do mikrofonu - Powaga.
Spoko, myślę, że można być naturalnym, posługując się zasadami kultury osobistej. (;
10-12-2012 19:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl - SiemaArczi - 10-12-2012 19:51

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5