Post Reply 
Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Author Message
Wolf_Logan Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl
Osobiście, to jestem raczej wychowany, by mówić z kulturą osobistą, bez stosowania przekleństw jako pauz, ale z drugiej strony, czasem mi się na nagraniu wymsknie jakieś mięsiwo, bynajmniej jednak, ci więksi youtuberzy też raczej pilnują tego co mówią :P Ale uważam, że choć sama inicjatywa jest spoko, to jej pomysłodawca... cóż... wulgaryzmy na filmie to jedno, ale same filmy to drugie, a jednak spora część youtuberów nagrywa filmy, które są dla sporo wyższej kategorii wiekowej. Więc sam fakt, że ojciec puszcza 4 letniego synka, by sobie oglądał zagrajmerów jest dla mnie raczej niezbyt na miejscu i od tego też trzeba by zacząć. To że dzieciak ogląda grę, ale w nią nie gra, nie oznacza, że oznaczenia kategorii wiekowej go nie obowiązują, tym bardziej, że dzieci są baaardzo pojętne i szybko chwytają to, co zobaczą/usłyszą, sam wiem to na przykładzie mojego 3-letniego chrześniaka, dlatego raczej go gonię, jak mi zagląda przez ramię, jak gram np w LoL-a, czy Far Cry 2.
12-12-2012 20:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Apel do społeczności zagrajmyw.pl - Wolf_Logan - 12-12-2012 20:06

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5