Post Reply 
Dorastałem przed ekranem razem z...
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Dorastałem przed ekranem razem z...
Ja burżujskiego wynalazku potocznie zwanego kablówką nigdy nie posiadałem (chyba to i lepiej), więc musiałem ograniczyć się do porannych seriali z Polsatu, takich jak Power Rangers (których oglądałem bez specjalnego przekonania), ten dziwny program z gierkami Hugo przez telefon (btw kiedy teraz o tym pomyślę, gadanie w studiu do animowanej postaci wydaje się raczej nie mieć zbyt wiele sensu), Toma i Jerry'ego nigdy zbytnio nie lubiłem, było jeszcze coś takiego jak Magiczny Autobus, ale nie wiem, czy na Polsacie.

Oglądałem w TV więcej bajek, ale najwidoczniej inne nie wryły mi się tak bardzo w pamięć. Poza telewizją oglądałem jeszcze przynoszone od rodziny bajki takie jak Reksio, Bolek i Lolek czy Wilk i zając (jak tak teraz myślę... nałogowy palacz jako bohater bajki dla dzieci...), a, i oczywiście genialny czechosłowacki program Sąsiedzi. Serio, to było dla mnie dużo ciekawsze od takiego Tabalugi.

No dobra, do tego dochodzą jeszcze wieczorynki takie jak Smerfy czy Gumisie. A chińskich bajek nigdy w TV nie ogląłem, bo mama twierdziła, że to głupkowate bijatyki.
(This post was last modified: 23-12-2012 16:03 by Elwood.)
22-12-2012 22:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Dorastałem przed ekranem razem z... - Elwood - 22-12-2012 22:16

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5