Post Reply 
Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Author Message
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Ten tekst jest odnośnie myślenia niezbyt popularnego zagrajmera. Chodzi o plany i powody dla których właściwie nagrywa osoba dla której odzewem ze strony widzów jest 30 wyświetleń i dwa like'i.

Witajcie ludzie, ja jestem m4xies i jestem od trzech miesięcy partnerem firmy trzeciej o nazwie SocialBlade (mega-support z ich strony btw). Aktualnie wszystkie fundusze które udało mi się uzbierać chcę wydać w najbliższym czasie na jakiś porządny mikrofon. W moje filmy zawsze staram się wrzucić cząstkę siebie, przekazać emocje bądź rozśmieszyć widzów. Chcąc nie chcąc lubię nagrywać materiały, bo odzew widzów jest po prostu niezwykle przyjemny w odbiorze i daje osobie takiej jak mnie proste patrzenie na przyszłość. Zamiary są postawione o wiele wyżej niż siły i możliwości. Do samego nagrywania czuję się zobowiązany wobec widzów i matki której dyskryminacja wobec mnie i tego, że nagrywam jest ponad krytykę a ona sama uważa, że jest to proste marnowanie czasu i tylko sobie szkodzę wrzucając sobie kolejny zapał (słomiany) do robienia czegoś zamiast zapędu do nauki który potem przekształciłby się w zawód. Chcę zarobić, bo chcę nagrywać. Chcę nagrywać, by zarobić. Lubię to co robią i lubię ludzi którzy lubią to co robię. Nigdy bym nie wymusił na nikim reklamy a moje tagi w filmach ograniczają się do dwóch odmian nicku, nazwy gry, nazwy kanału i tematyki materiału.

Czy uważacie, że chęć zarobku na rzecz dalszego nagrywania jest czymś co nie powinno stać ponad samym czerpaniem przyjemności z gry?

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
15-01-2013 13:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Nie ukrywam, że chcę zarobić. - m4xies - 15-01-2013 13:34

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kiedy kolega chce, żebyś go polecił. Co robicie? Ervoy 12 3.035 25-08-2012 22:59
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5