Post Reply 
Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Author Message
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Nie ukrywam, że chcę zarobić.
(15-01-2013 14:38 )Andre Wrote:  ...Nigdy nie wiesz jaka będzie Twoja przyszłość i dlatego zawsze warto mieć ten AS w rękawie jakim jest wykształcenie. Nie znaczy to oczywiście, że masz całkowicie przestać nagrywać ale jakoś to pogodzić z obowiązkami szkolnymi.
...

Akurat chodzi o to, że wszystko się układa lecz to jest tak jakbym starał się prze-robić samego siebie, takie 120 %. Wyniki aktualnie są wystarczająco dobre więc nie widzę problemów w tym w przeciwieństwie od mojej matki. Dziękuje za odpowiedź.

(15-01-2013 15:48 )LamaTiVi Wrote:  Jeśli chodzi Ci żeby zarobić to Ci się nie uda. Bo wyniki na początku mogą nie być satysfakcjonujące, ten okres może trwać bardzo bardzo długo. Pieniądze powinny być dodatkiem do grania:)

To jest akurat wiadome, lecz do momentu w którym będzie się to faktycznie liczyło mam trochę czasu + praca na lato.

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
(This post was last modified: 15-01-2013 16:17 by m4xies.)
15-01-2013 16:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Nie ukrywam, że chcę zarobić. - m4xies - 15-01-2013 16:14

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kiedy kolega chce, żebyś go polecił. Co robicie? Ervoy 12 3.037 25-08-2012 22:59
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5