Post Reply 
Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Dla mnie prosta sprawa - pieniądze z nagrywania są taką wisienką na torcie zagrajmerskim. Według mnie dają one dużą motywację i są wynagrodzeniem od widzów dla twórców. No problem 4 me.
A co do nauki. To już zależy od twojego wieku. Jesteś w gimnazjum - powiedzmy sobie szczerze- sam do niego chodzę i wiem, że trzeba tu mieć co najmniej dobre wyniki, które pozwolą się dostać do dobrego liceum , zawodówki lub technikum. Nauka jest twoją przyszłością i niestety tak zostanie. Tak jak w gimnazjum ma się jeszcze trochę dużo czasu dla siebie, to nagrywanie nie powinno sprawiać dużego problemu,bo jest na to czas. Szczególnie jak się jest jakąś zdolną osobą, wtedy jest po prostu tego czasu aż za dużo.
Liceum to już inna sprawa - tutaj ja postawiłbym raczej na naukę, a zagrajmerstwo odstawiłbym na półkę "hobby". Niestety z bycia Let's Playerem do końca życia nie przeżyjesz. (masło maślane =D ). W końcu twoje czasy świetności się skończą, a wtedy zostaniesz zdany tylko na to co osiągnąłeś we wczesnym życiu - czasie zdobywania wiedzy.
Life is brutal , bro. Dlatego zagrajmerstwa nie można stawiać ponad cokolwiek. Powinieneś to traktować jako hobby, a nie zawód.
Może coś pokręciłem, ale...
Pozdrawiam, TheMeldero.

Another day, another night.
15-01-2013 22:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Nie ukrywam, że chcę zarobić. - The Meldero - 15-01-2013 22:47

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kiedy kolega chce, żebyś go polecił. Co robicie? Ervoy 12 3.036 25-08-2012 22:59
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5