Post Reply 
Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Nie ukrywam, że chcę zarobić.
Jeszcze parę lat temu nikt by nie pomyślał iż z wrzucania filmików na YT czy robieniu streamów da się wyżyć. A dzisiaj okazuje się, że da. Trudno przewidzieć jak będzie się to zmieniało w przyszłości, jednak cokolwiek by nie powiedzieć, stała praco to to nie jest. Zarobki mogą nie być stałe i nikt nie gwarantuje, że ludzie będą cię non stop oglądać. Jeżeli ktoś myśli o zarabianiu na filmach to z pewnością będzie musiał z czasem dostosowywać się do aktualnie panujących trendów, więc będzie musiał wykazywać się sporą elastycznością. Nie mówiąc już o ciągłej potrzebie badania "rynku" i byciu na czasie. Z pewnością nie jest to droga łatwa i gwarantująca kokosy, dlatego nie dziw się iż twoi rodzice tak ci ją odradzają. Ja osobiście traktuję to jako hobby i zabawę, robię filmy tak jak mi to odpowiada nie przejmując się zbytnio ilością wyświetleń i omijając póki co jakiekolwiek reklamy. Czas pokaże co przyniesie nam przyszłość.

[Image: 88440151.gif]
22-01-2013 10:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Nie ukrywam, że chcę zarobić. - punio7 - 22-01-2013 10:41

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kiedy kolega chce, żebyś go polecił. Co robicie? Ervoy 12 3.036 25-08-2012 22:59
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5