Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
Bardzo ciekawy temat.

Nadmierne przeklinanie - są tacy, co przeklinają co dwa zdania i to jest żałosne.

Naśladowanie innych - Syndrom VVitchavena szczególnie lub u dziewczyn syndrom Niezapominajki. Polega na tym, że w pierwszym przypadku, co 2 sekundy musisz wtrącić: YEAH! PIĘKNIE!, zaś w drugim musisz robić Let's Play z Tomb Raiderów i śmiać się, co 5 sekund z dupy maryny.

Zawieszanie serii - rozumiem, chwilowe zawieszenie z powodów technicznych. Ale niektórzy biorą się za gry i od razu zawieszają, bo im się nie chcę dalej nakręcać. Takim osobom, automatycznie zabieram suba - jeśli to się powtarza.

Złe reagowanie na krytykę - Czyli, po prostu blok za krytykę lub wyzywanie przez fanboyów i nie reagowanie danej osoby, którą krytykujemy. Ostatnio, miałem taką sytuację. Jeszcze wtedy, nie robiłem: "Zagrajmy w" i atakowali mnie, że nie mam prawa krytykować, bo nie zrobiłem żadnych filmów. Gratuluję myślenia, hipokryci...

Robienie na siłę - Czyli robienie dla widzów, albo robienie danej gry na siłę, bo dużo widzów chciało żebyśmy robili z tej gry przejście.

Słaba jakość - No, 480p jeszcze rozumiem. Ale, niektórzy dawają 240p. Przecież tego, nawet oglądać nie idzie.

Powtarzalność - Czyli, robienie z gier, które mają już 15000 Let's Play. Z Minecraftem to już w ogóle nie rozumiem. Jednoodcinkowe Zagrajmy to jeszcze rozumiem, ale nie kolejne serie. Ludzie...

Przewijanie istotnych fragmentów gier - Dialogi, istotne filmy z gry nie powinno się przewijać. Niektórzy, tak robią chcąc szybko ukończyć grę i mieć spokój. To nie wyścig szczurów.

Odchodzenie z YT - 15000 razy, odchodzenie. Bo ktoś coś złego powiedział i zabolało.

Brak mutacji - Są wyjątki. Aczkolwiek, lepiej się słucha głosu po mutacji.

Reklamowanie się - Błaganie o to, by dodać na listę polecanych i reklamowanie się na każdym kanale: Zajrzyj na mój kanał!

Chyba to tyle...
16-05-2011 18:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały - Sworson - 16-05-2011 18:23

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 32 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5