Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Khajiit Offline
*

Posts: 12
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały
- Częste przeklinanie. Nie jestem co prawda osobą przewrażliwioną na tym punkcie, ale mimo wszystko stosowanie słów na "k", "ch" itd. jako przecinków czy spójników świadczy o niskim poziomie kultury, czego ja nie trawię.

- Gadanie o głupotach zamiast o grze. Po prostu, lubię posłuchać o tym, co "gadający" sądzi o przedstawianej grze, a nie gadania o dupie maryny.

- Przedstawianie gry w złym świetle. Według mnie, robienie LP z gry, której się nie lubi, jest po prostu bezsensu. "Zagrajmy w" powinno IMO przede wszystkim zachęcać do zagrania w przedstawianą grę, a nie totalnie do niej zniechęcać. (Głównie dlatego nie lubię "blajndów" - najpierw ktoś mówi, jaka ta gra jest super i w ogóle, a pod koniec, że jej nie poleca, że jest denna i takie tam.)

- Desynch dźwięku z obrazem. Jeszcze tam 0,5-1s jakoś ujdzie, ale już powyżej 2 sekund... Ciężko mi jest oglądać coś takiego.

- Brak mutacji (u komentatorów płci męskiej). Uszy mi od tego krwawią...

- Robienie dla widzów. Łatwo jest odróżnić, kto robi to dlatego, że mu się to podoba a kto dla jak największej ilości "sópuf"(naleganie do subskrypcji na każdym kroku itd.). Ja ogólnie nie przepadam za ludźmi pilnującymi swojego e-penisa.

- Powtarzalność. - Chyba największy problem na polskiej scenie LP. Jest tyle dobrych, wartościowych gier, które jeszcze nie zostały zrobione, no ale...po co? Przecież wiadomo, że lepiej zrobić tysięczne "Zagrajmy w Minecraft", bo to teraz takie modne i w ogóle...

Khajiit nie ma dla ciebie słów.
17-05-2011 20:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Wady, jakie dla Was dyskwalifikują kanały - Khajiit - 17-05-2011 20:09

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5