Post Reply 
Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
Author Message
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #36
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
(17-02-2013 10:41 )wiktoro198 Wrote:  Ja osobiście w gry gram dla przyjemności ale brały one spory udział w nauce języków jak to mówił Rojo i kilka innych rzeczy, a agresji to one uczą osób które mają ze sobą problem a nie normalnych zdrowych osób. Dziwi mnie że na forum o grach komputerowych jedzie się po grach że są złe (nie popierając swojej wypowiedzi żadnymi argumentami, a jak już to jakieś wałkowanie telewizyjnych bredni i gadanie, gry są złe bo uczą agresji bla bla bla), i pewnie gdyby tego filmu nie nagrał Rojo tylko ktoś inny kogo wy lubicie na YT (Jeżeli ktoś taki wgl istnieje na Polskim YT), to komentarze byłyby zupełnie inne.


Podałem wyżej kilka badań, z których wynika bezpośredni wpływ gier na agresję. Próby z populacji były dobrane prawidłowo i zgodnie z rozkładem normalnym wyniki świadczą o negatywnym wpływie nie na jednostki z zaburzeniami (jak to nazwałeś mające ze sobą problem), ale dotyczą całej populacji.
Języków polecam się uczyć w szkołach językowych, moze wyniesiesz z tego coś więcej niż "boom headshot!"

[Image: Rjrh.jpeg]
(This post was last modified: 17-02-2013 11:13 by Bany_kau.)
17-02-2013 11:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał? - Bany_kau - 17-02-2013 11:12

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Projekt Zagrajmer matsd 13 4.008 27-03-2012 22:25
Last Post: Aaron
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.898 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5