Post Reply 
Mide
Author Message
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Mide
Yo! Witam wszystkich i chciałem zaprezentować swój kanał oraz liczę na konstruktywną krytykę. Kanał założyłem dla siebie z tego samego powodu robię LP. Zabawę w LP uważam za "odchamiającą" gdyż w pracy muszę używać łaciny kuchennej miast przecinków, robiąc LP muszę się pilnować i staram się nie używać wulgaryzmów, mam nadzieje że mi to pomoże zwiększyć samokontrolę w normalnych sytuacjach życiowych (z pominięciem pracy, ale na ten temat pisać więcej nie będę).

LP robię przede wszystkim dla siebie, a nie po to by zyskać popularność. Jak komuś się spodoba to oczywiście będzie rosło moje zadowolenie i będę miał więcej chęci do kontynuacji.

Nie przedłużając oto moje LP:

Skończone
Mass Effect ver. Ang

W trakcie nagrywania:
Fallout Tactics PL
Mass Effect 2 ver. Ang

Przyszłe
Prince of Persia: Sands Of Time
Prince of Persia: Warrior Within Ang (tego się doczekać nie mogę :D)
Prince of Persia: Two Thrones Ang
Wiedźmin
Wiedźmin 2 Zabójcy królów(jak "boom" na wiesia opadnie narazie nie ma co tego robić)
Harbinger
Mass Effect 3 (jak wyjdzie i przejdę co najmniej raz)
ZAX
być może Diablo i Diablo 2 a w przyszłości D3


Czemu duża ilość gier po Ang? Nie trawie polskiego dubbingu, wielokrotnie mnie wnerwia (chociaż muszę przyznać że humoru polskiego to nic nie przebije)

Kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm

Uwaga: Czasem jak mi odbije (zdarzyło się to 2 razy podczas LP ME) to potrafię rzucić tekstem w tonacji która świadczyć by mogła na niezrównoważenie psychiczne mojej osoby. Toteż oświadczam: Tak czasem jestem nienormalny jako rozładowanie emocji które wzbierają na skutek życia wśród/pracy z/przebywania w pobliżu osób "zostawiających swój mózg w lodówce", oglądacie na własną odpowiedzialność nie biorę jej za ewentualne uszkodzenia psychiki jakie mogłyby spowodować :P.

Miłego Dnia

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
(This post was last modified: 28-06-2011 12:05 by Mide.)
18-05-2011 08:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Mide - Mide - 18-05-2011 08:46
RE: Mide - Verlaiden - 18-05-2011, 12:32
RE: Mide - Revom23 - 18-05-2011, 19:10
RE: Mide - Mide - 24-05-2011, 17:35
RE: Mide - BaToNxPL - 25-05-2011, 21:34
RE: Mide - RomanPL79 - 26-05-2011, 07:53
RE: Mide - Etren - 28-05-2011, 14:04
RE: Mide - Mide - 28-06-2011, 12:06
RE: Mide - punio7 - 28-06-2011, 14:41

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5