Post Reply 
Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
Author Message
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #62
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
INNOMINATUS
Wkleiłeś tam linka do gazeta.pl, dla mnie to już wystarczający argument żeby odprawić Ciebie z kwitkiem, ale co tam, popatrzę co tam dalej wypisałeś za brednie.


Oni sobie tego z palca nie wyssali, zresztą, możesz sobie znaleźć inne źródło, to jest po prostu naukowo udowodnione że gry poprawiają wzrok pod warunkiem że się nie siedzi za dużo godzin dziennie, człowiek lepiej między innymi rozróżnia barwy.

Poszedłem tokiem twojego rozumowania, teraz się go wypierasz, określ się.

Ja się niczego nie wypieram, najpierw chciałeś iść tokiem mojego rozumowania który fałszywie zinterpretowałeś i teraz mi piszesz że się go wypieram, chodziło mi o to że np patologia w rodzinie, i wiele innych złych rzeczy to rzecz prawdziwa i może zniszczyć psychikę każdemu bo dzieje się naprawdę. A gry to fikcja, jedyne w czym zaszkodzi to w skrzywieniu kręgosłupa, osłabi twój wzrok jeśli spędzasz zbyt dużo czasu przy komputerze, i uzależnisz się, proste. Nic więcej, a może aż za dużo?. Ale chodzi przecież o to w czym bezpośrednio szkodzą gry, nie sądzę aby w czymś szkodziły, bo to fikcja, jeżeli 5 latek zobaczy jak grasz w spider mana, uwierzy, ktoś starszy już nie. Ktoś kto jest chory umysłowo i zagra w call of duty, może siać zło, jeżeli ktoś jest zdrowy nie, gry są nie prawdziwe, tutaj trzeba mieć dystans do siebie, i do samych gier.

INNOMINATUS
Wiesz, powiem Ci że widziałem badania, które pokazywały, że po graniu w Dark Souls 60% ludzi miało większe zapędy "bijatyckie" aniżeli ludzie którzy odpalili sobie szachy, Swoją drogą, dasz może badania na których się opierasz? Tylko boże, nie z gazeta.pl. Swoją drogą, czego mam zazdrościć, że dwóch typów, jeden gruby po trzydziestce, drugi zaraz przed, drą japy i cieszą się jak gimnazjaliści bo zaliczą heada w Battlefieldzie? Bambo prośba.
Co ja na to? Niech idą sobie poskakać ze spadochronu, ewentualnie idą na mecz drugiej czy nawet trzeciej ligi, da im to o wiele więcej, aniżeli następny head.

Większe zapędy bijatyckie?, nie wierzę, nie będę z góry teraz pisał że może badani mają ze sobą jakieś problemy, bo bym trochę przesadzał, więc... wszystko ma swoje plusy i minusy, dla mnie to jest kwestia dystansu do siebie, i co najważniejsze zdrowej psychiki, nie mniej jednak, oskarżanie gier o to że nastolatek zabija własną rodzinę to przesada, tak samo jak doszukiwanie się u młodych osób, komputera, konsoli i sprawdzanie czy ma jakieś gry, to żałosne.




INNOMINATUS
Jeżeli grają za dużo, to niech wyjdą na pole, mają lodowiska, mają puby, mało miejsc do spędzania wolnego czasu? Komu przyjdzie czynić zło? Temu kto może.

Przyjdzie temu kto jest idiotą, zdrowe podejście jest właśnie, zdanie sobie sprawy że się za dużo gra i pójście do pubu czy na lodowisko.


INNOMINATUS
Albo twój rage w strone typa, który kwestionuje słowa twojego idola, Patryka "Drę jape jak pojebany" Rojewskiego. Boże, świeć nad jego duszą.

Nie uzyskałem odpowiedzi na swoją uwagę.

Radzę korzystać z opcji quote. Czytanie cytatów w innym niż wymienionym sposobie jest bardzo niewygodne dla użytkowników, zaś nagminne ignorowanie tej opcji będzie stosownie karane.
(This post was last modified: 24-02-2013 21:55 by Lavos.)
24-02-2013 21:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał? - wiktoro198 - 24-02-2013 21:03

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Projekt Zagrajmer matsd 13 4.008 27-03-2012 22:25
Last Post: Aaron
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.898 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 35 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5