Post Reply 
Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
Author Message
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał?
(24-02-2013 21:34 )wiktoro198 Wrote:  Nie jestem fanboyem Roja, sam jesteś żałosny.
taka ciekawostka - wiekszosc osob chorych psychicznie uwaza ze sa normalni.

Projekt T@rcz@ smierdzi sandałem.
Rojo juz dal popis na "projekcie Gr@zyna" - ciekawe ze ten sam motyw z a=@ pojawia sie w jego lol-projekcie.
Ciekawe, ze do spontanicznego "tarcza szmato" dorabia teraz ideologie obrony gier wszelakich - ze to niby o taka tarcze zawsze mu chodzilo
Skoro tak boli go negatywny i zaklamany wizerunek gier i graczy w mediach to jak wytlumaczy swoje popisy widziane w podsumowaniu gr@zyny?
aaaaaa, no tak - bo go zmanipulowali i oszukali oczywiscie.

szczerze? zamiast pier...li farmazony, dorabiac ideologie do swoich popisow czy wyszukiwac jakies niszowe, failowe, pseudo terapeutyczne projekty o ktorych i tak nikt nie slyszal MOZE kreowac wizerunek graczy swoja wlasna osoba - w koncu jest znany, popularny, rozpoznawaly i jest ponoc przedstawicieleme tej grupy - tak?
Tyle ze jak na roja sie patrzy to w wiekszosci wypadkow widac dracego jape oszoloma. Facet ma jakas tam atrape broni bialej, trenuje strzelanie, prezentowane niejednokrotnie zachowania (i braki zahamowań) pozwalaja domniemywac ze albo ma "inaczej" przyswojone normy spoleczne albo bywa tymczasowo niestabilny - jak dla mnie to potencjalnie niebezpieczna jednostka
24-02-2013 23:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Projekt T@RCZ@- wypał czy niewypał? - SCARS - 24-02-2013 23:23

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Projekt Zagrajmer matsd 13 4.008 27-03-2012 22:25
Last Post: Aaron
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.898 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 38 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5